„Dzieciaki nakarmią kociaki”

W dniach 6-9 listopada 2017roku w naszej szkole miała miejsce akcja „Dzieciaki nakarmią kociaki”, której celem było uwrażliwienie dzieci na los porzuconych i niechcianych kotów. Podczas trwania akcji uczniowie przynosili karmę oraz inne akcesoria dla kotów. Zebrano 20,9 kg suchej karmy, 14 puszek mokrej karmy, 58 saszetek karmy mokrej, 12 saszetek karmy suchej, 15 kg żwirku, 2 op. worków, 4 kocyki i 1 miseczkę. Zgromadzone dary koordynator akcji w naszej szkole p. Izabella Tomanek przekazała organizatorom akcji, tj. Stowarzyszeniu Project DG, które przekaże je do schroniska w Chorzowie oraz karmicielom kotów żyjących na wolności..

Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którym los porzuconych kotów nie jest obojętny.