Nasza biblioteka szkolna na nowo pozwoli Wam odkryć sztukę czytania książek

"Książka to nie tylko lektura obowiązkowa, lecz także początek przygody, zabawy, przyjaźni."

Najmłodsi czytelnicy mają wolny dostęp do półek i sami wybierają interesujące ich książki, np.: o zwierzętach, bajki, czy czasopisma.
W czytelni/Kindlotece można skorzystać z księgozbioru podręcznego,  takiego jak: słowniki, encyklopedie, leksykony, wydawnictwa albumowe,
a także z tabletów, czytników, czy z komputera.

Kilka słów o naszej bibliotece

Zasoby biblioteczne

Księgozbiór naszej biblioteki liczy ponad 12 tysięcy woluminów. Można w nim znaleźć: literaturę piękną dla dzieci  i młodzieży, fachową dla nauczycieli, popularnonaukową, poradniki i informatory dla rodziców, książki o tematyce historycznej i lektury.

0 !
WOLUMINÓW

Aktualności z życia naszej biblioteki szkolnej

Każdy znajdzie coś dla siebie

Biblioteka dla wszystkich jest otwarta i codziennie zaprasza swoich czytelników

Nasi starsi uczniowie Aktywu Bibliotecznego chętnie pomagają młodszym uczniom w wyborze lektury oraz organizują im spędzanie czasu na przerwie. Nauczyciele bibliotekarze współpracują z Miejską Biblioteką Publiczną i jej filiami oraz innymi instytucjami, organizują konkursy, wystawy, imprezy okolicznościowe. Więc nie trać czasu i zajrzyj do naszej biblioteki szkolnej. Obiecujemy, że miło i przyjemnie spędzisz tutaj swój czas w otoczeniu samych najlepszych pozycji literatury.

Kilka ważnych informacji, o których musisz wiedzieć przed odwiedzeniem biblioteki

Tutaj znajdziesz zasady jakie panują w naszej bilbiotece

Zasady wypożyczania podręczników szkolnych Klasy 1-3

Zasady wypożyczania podręczników szkolnych Klasy 4 i wzwyż