SP 12 W DĄBROWIE GÓRNICZEJ
Dyrekcja naszej szkoły
mgr Izabella Tomanek
DYREKTOR
mgr Elżbieta Norberczyk
WICEDYREKTOR
SP 12 W DĄBROWIE GÓRNICZEJ
Poznaj nasze grono pedagogiczne
EDUKACJA NA POZIOMIE WCZESNOSZKOLNYM
Prowadzący: mgr Izabella Tomanek,
mgr Agata Barańska- Feledyk,
mgr Joanna Bielas,
mgr Edyta Czekajska-Budny,
mgr Edyta Hofman,
mgr Małgorzata Jaklewicz,
mgr Agnieszka Kuraj,
mgr Izabela Rychlewska,
mgr Dorota Sałga,
mgr Beata Sroczyńska,
mgr Dorota Zaporowska.
JĘZYK POLSKI / WOS / HISTORIA
Prowadzący:
mgr Tomasz Czowalla,
mgr Anna Domagała- Stawska,
mgr Magdalena Jastrzębska- Lis,
mgr Halina Otrębska,
mgr Aleksandra Rok-Strzała,
mgr Anna Tylec.
JĘZYK ANGIELSKI / JĘZYK NIEMIECKI
Prowadzący: mgr Bożena Szymańska,
mgr Magdalena Kania,
mgr Jolanta Bieńkowska,
mgr Zuzanna Prajsnar,
mgr Elżbieta Norberczyk,
mgr Agnieszka Mazurek.
MATEMATYKA / FIZYKA / CHEMIA
Prowadzący: mgr Jolanta Gwiazda – Pniak,
mgr Dagmara Czerwiec,
mgr Małgorzata Pasternak – Rogalińska,
mgr Joanna Hejczyk - Zubień,
mgr Paulina Będziszewska - Szewczyk.
PRZYRODA / BIOLOGIA / GEOGRAFIA
Prowadzący: mgr Jadwiga Janowska, mgr Marcin Rybałtowski.
INFORMATYKA / ZAJĘCIA TECHNICZNE
Prowadzący: mgr Artur Kaczmarczyk,
mgr Robert Leszczyński, mgr Tomasz Czowalla
MUZYKA / PLASTYKA
Prowadzący: mgr Grażyna Kubiczek,
mgr Robert Leszczyński.
RELIGIA / ETYKA
Prowadzący: mgr Beata Pleciak,
ks. Grzegorz Półtorak,
ks. Piotr Kos
mgr Agnieszka Kuraj,
BIBLIOTEKA
Prowadzący: mgr Bożena Gala,
mgr Justyna Błaut,
mgr Wiesława Kubiczek.
PEDAGOG / PSYCHOLOG / ŚWIETLICA
Prowadzący: mgr Ewelina Nowak-Szumielewicz,
mgr Krystyna Szotowska,
mgr Iwona Porc,
mgr Barbara Sokalska,
mgr Jolanta Bieńkowska,
mgr Małgorzata Pasternak - Rogalińska, mgr Aneta Dobosz, mgr Elżbieta Dzięgielewska, mgr Małgorzata Jaklewicz, mgr Agnieszka Kuraj, mgr Karina Lichtenberg, mgr Daniel Włosowicz
WYCHOWANIE FIZYCZNE / EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
Prowadzący: mgr Marzena Rudolf,
mgr Radosław Bąk,
mgr Andrzej Sermak.
NAUCZYCIELE WSPÓŁORGANIZUJĄCY
Prowadzący:
mgr Aneta Dobosz,
mgr Karina Lichtenberg,
mgr Barbara Słowiak,
mgr Agnieszka Siemko,
mgr Agnieszka Mazurek.
WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE / DORADZTWO ZAWODOWE
Prowadzący: mgr Agnieszka Mazurek,
mgr Katarzyna Grzyb.
REWALIDACJA / REHABILITACJA
Prowadzący: mgr Violetta Ziółko