Kompleks sportowy

SPORT TO SAMO ZDROWIE!

Na naszych boiskach można trenować niemalże każdy sport!

Zapraszamy do naszego kompleksu sportowego. Posiadamy boisko  do piłki nożnej z nawierzchnią sztuczną oraz boisko wielofunkcyjne z nawierzchnią poliuretanową, gdzie można zagrać zarówno w piłkę koszykową, jak i siatkową. Oba boiska wyposażone są w sztuczne oświetlenie oraz ponadto boisko do piłki nożnej posiada trybunę, na której można usiąść na wygodnym krzesełku i obejrzeć sportowe zmagania. Na obiekcie pracują nasi instruktorzy, którzy służą pomocą, a także posiadają podstawowy sprzęt sportowy, jak piłki, skakanki, rakietki do badmintona, który można wypożyczyć i cieszyć się grą.  

GODZINY OTWARCIA NASZEGO KOMPLEKSU SPORTOWEGO

Kiedy boiska są dla was dostępne?

Nasze boiska są  dostępne dla każdego, jednakże obowiązuje na nim regulamin, którego wszyscy muszą się trzymać. W święta boiska są  zamknięte, natomiast w inne dni, godziny otwarcia są następujące:

Listopad - Marzec

Pon - Pt  16.00 - 20.00
Sob - Ndz 10.00 - 20.00

Kwiecień - Październik

Pon - Pt  16.00 - 22.00
Sob - Ndz 10.00 - 22.00

Lipiec - Sierpień

Pon - Pt  10.00 - 22.00
Sob - Ndz 10.00 - 22.00

Grudniowy okres świąteczny i ferie

Pon - Pt  10.00 - 20.00.
Sob - Ndz 10.00 - 20.00.

ZANIM PRZYJDZIESZ ZOBACZ JESZCZE...

Regulamin naszego kompleksu sportowego

Poniżej można zapoznać się z zasadami użyczeń/rezerwacji kompleksu boisk wielofunkcyjnych. Aby zarezerwować boisko, należy wypełnić poniższy wniosek. Zawsze pierwszeństwo w użyczeniu/rezerwacji mają boisk mają dzieci i młodzieży do lat 18. Aby zapoznać się z wszystkimi zasadami obowiązującymi na boiskach sprawdź poniższe odnośniki.