Pedagog i psycholog szkolny

Oprócz problemów z jakimi zgłaszają się uczniowie, gabinet psychologa i pedagoga odwiedzany jest także po to, aby zwierzyć się, opowiedzieć o trudnych zdarzeniach, przeżyciach, odreagować napięcie, wyciszyć się, uspokoić, wymyślić wspólne rozwiązanie problemu, ale także aby pochwalić się sukcesem, opowiedzieć, że poradzili sobie z czymś co zdawało się być trudne i nie do pokonania, aby po prostu wspólnie cieszyć się osiągnięciem. Więc nie wahaj się skontaktować z naszymi specjalistkami.

Wspólna rozmowa może bardzo pomóc, razem można rozwiązać każdy problem...

Poznaj naszą szkolną pedagog

Mam na imię Ewelina, pracuję jako pedagog szkolny od 2017 r. W swojej pracy najbardziej lubię możliwość kontaktu z ludźmi. Chętnie pomagam uczniom, rodzicom i nauczycielom w pokonywaniu napotykanych trudności. Prywatnie lubię mieć czas na odkrywanie ciekawych miejsc z rodziną i przyjaciółmi.

ewelina2

Czasem każdy z nas potrzebuje pomocy...

A o to nasz psycholog szkolny

Nazywam się Krystyna Szotowska, w naszej szkole pracuję 5 rok. A od 32  lat jestem psychologiem. Wcześniej realizowałam się zawodowo także w poradni, przedszkolu oraz w stowarzyszeniu. Mam to szczęście, że robię to co lubię. Najlepsze umiejętności i doświadczenie zdobyłam w zakresie psychologii rozwojowej,  wychowawczej. Fascynują mnie także różne kierunki psychoterapeutyczne. Cenny jest dla mnie bezpośredni kontakt z człowiekiem. Nie potrafię rozwiązać wszystkich problemów rodziców, dzieci, czy nauczycieli naszej szkoły. Jednak dzięki zdolności do empatii, doświadczeniu zawodowemu i życiowemu, potrafię wspierać w zrozumieniu i radzeniu sobie z tym co trudniejsze, co boli i doskwiera. Zależy mi na dobrych relacjach międzyludzkich w naszej społeczności szkolnej. Oprócz ludzi, kocham też przyrodę i zwierzęta, zwłaszcza mojego owczarka szkockiego, którego nazywam moim Aniołem, wabi się Atos.