Szkolny Konkurs Plastyczny „Ryby i morskie stwory”

Konkurs plastyczny dla uczniów kl. I-II pt. ,,Ryby i morskie stwory” został rozstrzygnięty. W przygotowanych pracach plastycznych znalazły się żyjące pod wodą zwierzęta, rośliny ale również syrenki i stwory morskie. Wiele obrazków było ciekawie rozwiązanych kolorystycznie i technicznie. Celem konkursu było wzbudzenie zainteresowania dzieci światem podwodnym, rozwijanie kreatywności, fantazji i wyobraźni plastycznej dziecka. Prace prezentowały wysoki poziom. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Oto nasi laureaci:

I  miejsce: Karolina Czechowska 1b, Kamil Łuckoś 1c, Maja Pal 1d.
II miejsce:  Radosz Malwina 1d, Boczula Oliwia 1d, Browarska Anna 1b.
III miejsce: Raman Zhurauski 1b, Lena Kłoda 1a, Dominik Bieleń 1b.
Wyróżnienie: Zuzanna Post 1b, Iga Cieślak 1a

I miejsce:
  Hanna Bonarska 2b, Lilianna Huzarek 2a, Karol Zalesiński 2c, Michał Wisła 2c.
II miejsce:  Oliwier Kowalski 2b, Karol Kaczor 2b, Filip Czekaj 2a, Leon Nowak –Żak 2a
III miejsce:  Stanisław Barański 2a, Michalina Zachariasz 2a, Jakub Skuta 2b, Julia Czaja 2b, Jakub Mokry 2b, Szymon Barański 2c,

Wyróżnienie: Bartosz Witek 2a, Maja Kos 2b, Aleksandra Musiał 2a.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do galerii!