Rodzinne Warsztaty Wielkanocne

12 marca 2018 r. nauczyciele świetlicy zorganizowali Rodzinne Warsztaty Wielkanocne. Celem spotkania było tworzenie okazji do poznania tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi oraz zacieśnienie więzi emocjonalnych między dziećmi i rodzicami. Uczniowie i rodzice poznali wiele różnych technik plastycznych oraz oryginalnych wzorów, które zaprezentowali nauczyciele. Uczestnicy warsztatów z wielkim zaangażowaniem tworzyli wiele pięknych i barwnych dekoracji świątecznych, które zostały wystawione na Szkolnym Kiermaszu Wielkanocnym. Spotkanie było radosne i przeniosło wszystkich w nastrój oczekiwania na utęsknione święta. Wspólna praca pozwoliła nam poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań.

Wszystkim, którzy przybyli na warsztaty i wspierają nasze działania serdecznie dziękujemy. Życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Kierownik świetlicy wraz z nauczycielami.