Narodowe Święto Niepodległości

8 XI obchodziliśmy w naszej szkole uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Zgromadzeni widzowie usłyszeli piękne recytacje wierszy patriotycznych w wykonaniu uczniów klas VIII a, VII c, VII b, III b i III c oraz wzruszające piosenki i pieśni legionowe. Tłem tej niecodziennej lekcji historii była prezentacja multimedialna. Akademię uświetnił polski taniec narodowy „polonez” wspaniale wykonany przez uczniów klas III b i III c. Podczas uroczystości panowała podniosła atmosfera. Uczniowie uczestniczyli w akademii z uwagą i skupieniem. Obchody Święta Niepodległości przygotowali: Halina Otrębska, Beata Sroczyńska, Justyna Błaut, Agata Barańska-Feledyk, Tomasz Czowalla oraz Bożena Gala.