WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI

Nasza szkoła przystąpiła do projektu „Wszystkie Dzieci Zbierają Elektrośmieci”. Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami. W zmian za przyniesiony sprzęt elektryczny i elektroniczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci! Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz szkoły. Termin akcji: 9.01.2024r. – 17.01.2024r. Zużyte elektrośmieci można składać obok kontenerów za bramą wjazdową na parking szkolny. Rodzaj sprzętu elektrycznego i elektronicznego podlegającego zbiórce dostępny w załączniku.

Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!