WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE 2023/2024

Jak co roku uczniowie  naszej szkoły wzięli  udział w Wojewódzkich Konkursach  Przedmiotowych organizowanych przez Śląskiego Kuratora Oświaty w Katowicach.

Pod koniec  października odbył się I etap konkursów z:  j.polskiego, matematyki, j.angielskiego, historii i biologii.

Gratulujemy wszystkim uczniom, którym udało się przejść do II etapu:

– z j.polskiego  : Karolina Mucha VII A,

– z j.angielskiego  : Ryszard Wawrylak VII A, Samanta Wojtuniak VII A, Krzysztof Limański VII C,

– z historii – Karolina Mucha VII A.

W listopadzie odbył się II etap Wojewódzkich Konkursach  Przedmiotowych. Uczniowie dzielnie  walczyli z zadaniami z j.polskiego,  j.angielskiego i historii. Niestety żaden z nich nie zdobył wystarczającej liczby punktów, aby zakwalifikować się do kolejnego etapu.

GRATULUJEMY WAM I WASZYM NAUCZYCIELOM WYTRWAŁOŚCI I PRACOWITOŚCI W PRZYGOTOWANIACH!