Wizyta Przedszkolaków

Miłym zwyczajem stały się spotkania przygotowujące przyszłych pierwszoklasistów do pobytu w naszej szkole. Z tej to okazji w dniach 6 i 7 czerwca 2023 roku gościliśmy u nas grupy sześciolatków z przedszkoli : nr 36 i nr 14. W dużej sali gimnastycznej goście zostali uroczyście przywitani przez panią dyrektor Izabellę Tomanek, a następnie obejrzeli występ koleżanek z klasy 2a i 2d. Konkurencje sportowe dla dzieci poprzedziła wspólna rozgrzewka w rytm muzyki. Po wykonaniu wszystkich przydzielonych ćwiczeń, goście, pod opieką Pani Iwony Porc i Barbary Sokalskiej zwiedzali naszą placówkę. Na zakończenie, zadowoleni z pobytu w naszej szkole, otrzymali gąsienice wykonane z materiałów ekologicznych przez świetliczaki.