Warsztaty Wielkanocne

W dniu 28 marca 2023 roku w naszej szkole odbyły się warsztaty wielkanocne dla dzieci i rodziców zorganizowane przez świetlicę szkolną. Prawdziwe cuda wyszły spod rąk uczestników zajęć.

W repertuarze rękodzieła były pisanki ozdabiane różnymi technikami oraz wiosenne kurki z wykorzystaniem rolek papierowych. We wspaniałym gronie, miłej atmosferze, wśród utalentowanych uczniów i rodziców, pomysłów było bardzo wiele. Nasza świetlica zamieniła się wówczas na moment w pracownię artystyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Rodzice odkrywali swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem, ale był też czas na miłe pogawędki. Powstało bardzo dużo pięknych dekoracji świątecznych.

Dziękujemy wszystkim obecnym na warsztatach. Bardzo się cieszymy, że mamy w swoim gronie wielu utalentowanych uczniów i rodziców.