MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY ”PODWODNY ŚWIAT”

Z przyjemnością informujemy, że Międzyszkolny Konkurs Plastyczny dla uczniów kl. II pt. ,,Podwodny świat” został rozstrzygnięty. Do organizatora konkursu wpłynęło 36 prac. W przygotowanych pracach plastycznych znalazły się żyjące pod wodą zwierzęta, rośliny, ale również stwory morskie. Dzieci wykonały przepiękne, kolorowe prace, wykorzystując do tego różnorodne techniki. Celem konkursu było wzbudzenie zainteresowania dzieci światem podwodnym, rozwijanie kreatywności, fantazji i wyobraźni plastycznej dziecka. Poziom wykonanych prac był bardzo wysoki. Przyznano wiele nagród za oryginalność, samodzielność i walory estetyczne. Oto wyniki konkursu:

I miejsce: Kalina Dukała z kl.2d

Praca zbiorowa: Radosz Malwina kl. 2d, Borońska Natalia kl.2d, Boczula Oliwia KL.2d

II miejsce: Szklarek Natalia kl.2d, Pal Maja KL.2d

III miejsce : Zuzanna Post kl.2b, Banka Lempart kl.2d

Wyróżnienia: Iga Cieślak kl.2a, Julia Bazylak kl.2a, Mikołaj Zieliński kl.2a, Jakub Kardynał kl.2b

Gratulujemy wszystkim laureatom.