Konkurs plastyczny „Zimowy krajobraz”

Szkolny konkurs plastyczny „Zimowy krajobraz” został rozstrzygnięty! Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas I-III, a jego głównym celem było rozwijanie kreatywności i wyobraźni, propagowanie wśród uczniów różnych technik plastycznych, uwrażliwienie na piękno zimowego krajobrazu oraz stworzenie szansy do wykazania się swoimi umiejętnościami i uzdolnieniami. Konkurs cieszył się dużą popularnością. Wpłynęło ponad 40 prac i wszystkie one wywołały zachwyt u organizatora. Przy ocenie prac brane były pod uwagę: zgodność z tematyką konkursu, pomysłowość, estetyka, ciekawa technika wykonania pracy.

Sukcesy naszych artystów przedstawiają się następująco:

I miejsce: Alicja T. kl. 1a, Patryk S. kl. 1a, Lilit S. kl.1c, Karolina Cz. kl.2b, Laura K. kl. 3c, Michał W. kl.3c

II miejsce: Karol Z. kl.3c, Rozalia M. kl.2b, Alicja Z. kl.1c, Szymon A. kl.2b, Aleksander H. kl.1c

III miejsce: Nina P. kl.1c, Bartosz K. kl.2b, Kacper M. kl.1c, Maja Cz. kl.3b, Oliwia J. kl.2b, Lena D. kl. 3b, Wiktoria N. kl. 1c

Wyróżnienie: Narek M. kl.1c, Maja U. kl.2b, Oliwier K. kl.3b, Michał M. kl.3c

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy !