KANGUR MATEMATYCZNY 2023

Dnia 16 marca 2023r w naszej szkole odbył się konkurs „Kangur Matematyczny 2023”. Przystąpiło do niego 80 uczniów. Do rozwiązania było od 20 do 30 zadań w zależności od grupy wiekowej. Były one o różnym stopniu trudności – od bardzo łatwych do bardzo trudnych. Nie opłacało się „strzelać” gdyż za złą odpowiedź zabierane były punkty. W naszej szkole mamy naprawdę sporo matematycznie uzdolnionych uczniów i uczennic. Jedną z nich jest Alicja Nalepa z klasy VIIIa, która uzyskała bardzo dobry wynik, który można porównać z II miejscem. III miejsce to wyróżnienie – zdobyło je aż siedmiu uczniów. Oto oni: Kacper Nowak IId, Liliana Hryniewicka IId, Aleksandra Bucka IIa, Michał Wisła IIIc, Małgorzata Ciaś IVa, Magdalena Kaczor Va i Jan Oćwieja z klasy VIa. Uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz udanych wakacji.