Bal karnawałowy

Jak co roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w karnawałowym balu. Dnia 17.01.2024 r. od samego rana na korytarzach szkoły pojawiły się: przepiękne księżniczki i królewny, dzielni rycerze, super bohaterowie, duszki i inne postacie. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową z piękną karnawałową dekoracją. Podczas pierwszej części bawili się uczniowie klas I – IV, w drugiej uczniowie klas V – VIII. Zabawę prowadził DJ „Minister Rozrywki”. Wszyscy uczniowie świetnie się bawili w rytm znanych przebojów, zaś podczas przerw zajadali się popcornem. Bal umożliwił wszystkim spędzenie czasu w miłej i bezpiecznej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości. Z niecierpliwością czekamy na kolejny bal.