Akcje samorządu

Prezenty od św. Mikołaja

6 grudnia w naszej szkole pojawił się św. Mikołaj. Wiadomo, byliśmy grzeczni, więc dostaliśmy cukierki. Samorząd Szkolny przygotował uczniom, dwie niespodzianki: Pierwsza dotyczyła akcji: „Przyjdź przebrany – nie będziesz pytany”, dzięki której w szkole było świątecznie i mikołajkowo. Drugą niespodzianką były specjalne „Bony Mikołajkowe”, dla losowo wybranych uczniów. Bony te jednorazowo mogą wspomóc ucznia w jego szkolnych zmaganiach. Można było wylosować bon np. zwalniający z wykonania pracy domowej, bon upoważniający do skorzystania przez 5 minut na sprawdzianie z własnego zeszytu, albo bon dodający jeden punkt na sprawdzianie. Jednym słowem, było bajecznie.

Wielkie Andrzejkowe Wróżenie

30 listopada Samorząd Szkolny wraz z przedstawicielami klas Va, Vc i VIc zorganizował Wielkie Andrzejkowe Wróżenie. Cała społeczność szkolna przeniosła się w zaczarowany świat magii i wróżb. Można było powróżyć sobie z kart, z dłoni i innych ciekawych akcesorii. Dużą atrakcją były ciasteczka i muffinki z wróżbami przygotowane przez uczniów naszej szkoły. Zabawy, radości oraz uśmiechu  w tym dniu było wiele. Teraz czekamy na wróżb spełnienie.

Konkurs - najlepszy nauczyciel

Z okazji święta KEN Samorząd Szkolny przeprowadził wybory na najlepszych nauczycieli w trzech kategoriach:

– Nauczyciel Przyjaciel – ten tytuł otrzymał pan Tomasz Czowalla,

– Nauczyciel Mistrz – została nim pani Jadwiga Janowska 

-Najbardziej wymagający Nauczyciel -pani Marzena Rudolf.

Zwycięzcom wręczono dyplomy i słodkie upominki na akademii z okazji Dnia Nauczyciela. 

Konkurs na Stworka Dyniowego rozstrzygnięty!!!

 W piątek 28.10.2022r. w szkole pojawiło się mnóstwo dziwnych postaci – wiedźmy, czarownice, czarodzieje , kościotrupy itp. – obchodziliśmy Halloween. Było bardzo „strasznie i wesoło”. Z tej okazji zorganizowano konkurs na „Dyniowego stworka”.

W kategorii klas 1-3:

1 miejsce: Zuzanna Bartkowiak  1b, Dominik Pacia 2c, Nina Pytel 1c,

2 miejsce: Hanna Bonarska 3b, Maja Pal 2d, Jakub Mokry 3b, Maxima Musiał 2b,

3 miejsce: Zofia Wiśnicka 1b, Krzysztof Bańcerek 1b, Maja Bugajska 2d, Zofia Gil 1c, Oliwia Boczula 2d,  Michał Wisła 3c, Adam Oczkowski 2c.

W kategorii klas 4-8:

1 miejsce: Mia Musiał 8f

2 miejsce: Alicja Stachurska 4b

3 miejsce: Magdalena Chajduga-Tomasik 5c i Alan Nowak 4c

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!!!

Każdy uczestnik konkursu dostał pamiątkowy dyplom i słodki upominek 🙂