Narodowe Święto Niepodległości

W ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości uczniowie brali udział w wielu aktywnościach. Uczniowie klasy VI c pod opieką pani Justyny Błaut przygotowali krótką inscenizację, aby przybliżyć młodszym kolegom sylwetkę Józefa Piłsudskiego. Uczniowie klas ósmych uczestniczyli w grze dydaktycznej „Droga do wolności”. Uczniowie z klas I-IV wykonali prace plastyczne: „Godło państwowe”, „Stroje regionalne”, „Miejsca bliskie Polakom”, „Skarby przyrody narodowej”. W „Wiadomościach Elektronicznych” został wyemitowany film „Droga do niepodległości”. 10 listopada odbył się uroczysty apel podsumowujący nasze działania z montażem słowno-muzycznym w wykonaniu kl. III , V i VI. Ponadto, aby uczcić urodziny Polski uczniowie wraz z rodzicami przygotowali słodkości z elementami patriotycznymi. W ramach tradycyjnej akcji „Do hymnu” zaśpiewaliśmy wspólnie o godzinie 11.11 hymn państwowy.

Gra dydaktyczna "Droga do wolności"

Odwiedziny marszałka Józefa Piłsudskiego

Uroczysty apel