Konkurs Plastyczny „Dąbrowa Górnicza Przyszłości”

W tym roku szkolnym Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski Dąbrowa Górnicza ogłosiło konkurs plastyczny pod hasłem „Dąbrowa Górnicza Przyszłości”, odbywający się pod patronatem Posła na Sejm RP Roberta Warwasa. Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży klas 4-8 dąbrowskich szkół podstawowych, w których działają koła TPD. Uczestnicy mieli wykonać pracę plastyczną w formacie A3 lub A4 w dowolnej technice plastycznej, przedstawiającą ich wizję przyszłej Dąbrowy. Uczniowie naszej szkoły: Karolina, Ania, Maja i Adam wzięli udział w konkursie i wykonali wspaniałe prace!

4 kwietnia br. w „Fabryce Pełnej Życia” w Dąbrowie Górniczej odbyło się otwarcie wystawy laureatów konkursu i zostały wręczone nagrody – zaproszenia na wycieczkę do Warszawy. Nasi laureaci 11 kwietnia br. wyjechali do Warszawy i zwiedzali: Sejm, Stare Miasto, Pałac Kultury oraz Stadion Narodowy. Wycieczka bardzo się podobała, uczniowie byli zachwyceni pięknem naszej stolicy.