ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

 

EKOLOGICZNA OZDOBA BOŻONARODZENIOWA

EKOLOGICZNA OZDOBA BOŻONARODZENIOWA

Niepowtarzalne, wykonane z ogromną precyzją i dbałością o każdy szczegół, ekologiczne i wyjątkowe – takie są ozdoby świąteczne wykonane przez uczestników...

 

Zimowe półkolonie w Nemo

Nemo Świat Rozrywki ma okazję zaprosić dzieci w wieku od 6 do 13 lat na zimowe półkolonie pełne wodnych (i nie tylko) atrakcji. Oferta półkolonii obejmuję...

 
Udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

Udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

W czwartek 16 grudnia 2021 roku chętni uczniowie klas 7 i 8 wzięli udział w etapie szkolnym  Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Celem...

 
 

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

„Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny miś”

(Helena Bechlerowa)

25 listopada obchodziliśmy w świetlicy Dzień Pluszowego Misia. Święto pluszowego przyjaciela wszystkich dzieci obchodzone jest od 2002 roku, dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki. Z tej okazji uczniowie poznali historię powstania niezwykłej maskotki oraz postacie sławnych misiów: Misia Uszatka, Kubusia Puchatka, Misia Paddingtona, Misia Coralgola. Wykonały również dowolną techniką plastyczną kolorowe postacie misiów, które zawisły w naszej galerii. Na zakończenie obchodów tego sympatycznego święta wszyscy uczniowie mogli pooglądać bajki i filmy, których bohaterem był ulubiony miś.