KONKURS PLASTYCZNY ” ZWIERZAKI CUDAKI Z LIŚCI ”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny dla uczniów kl. II i III pt. ,,Zwierzaki cudaki z liści” został rozstrzygnięty. Dzieci z dużym zaangażowaniem i radością  tworzyły magiczne jesienne kompozycje z liści. Do organizatora konkursu p. Barbary Sokalskiej wpłynęło 46 przepięknych prac. Celem konkursu było dostrzeganie piękna  jesiennej natury i możliwość wykorzystania darów jesieni jako materiałów plastycznych oraz rozwijanie twórczej wyobraźni dziecka.

A oto wyniki konkursu:

I miejsce: Ścibor Antoni kl.2c, Kos Maja kl.2b, Witek Kamil kl.2a, Witek Bartosz kl.2a, Stachurska Alicja kl.3b, Dziuk Ada kl.3b.

II miejsce: Adamczyk Maja kl.2c, Klimas Laura kl.2c, Owczarek Patryk kl.2b, Kozieł Kaja kl.2b, Szul Michał kl.2a, Barański Stanisław kl.2a, Miłosek Grzegorz kl.3b, Kwiecień Maciej kl.3b, Miczka Michał kl. 2c

III miejsce: Wisła Michał kl.2c, Szymanek Matylda kl. 2c, Kaczor Karol kl.2b, Czaja Julia kl.2b, Nowak- Żak Leon kl.2a, Nowak Wojciech kl.2a, Oparciak Zuzanna kl.3b, Polak Nadia kl.3b

Wyróżnienia: Kędzia Klara kl.2c, Barański Szymon kl.2c, Czaja Maja kl.2b, Skuta Jakub kl.2b, Sekita Łukasz kl.2b, Czekaj Filip kl.2a, Molińska Julia kl.3b.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do galerii!