Dzień Dziecka w świetlicy

 

Konkurs Plastyczny ,,Portret Pani Jesieni”

Konkurs Plastyczny ,,Portret Pani Jesieni”

,, Jesień, jesień, wesoła jesień …” W taki właśnie sposób jako piękną, kolorową i wesołą postać uczniowie klas młodszych przedstawili obecną...

 
Światowy Dzień Czarnego Kota

Światowy Dzień Czarnego Kota

19 listopada w naszej świetlicy wspólnie obchodziliśmy Światowy Dzień Czarnego Kota.  Poznawaliśmy charakterystyczne cechy dla wyglądu kota, jego sposoby...

 
Szkolny Klub Wolontariusza “Pomocna Dłoń”

Szkolny Klub Wolontariusza “Pomocna Dłoń”

“Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas” (Flora Edwards) Szkolny Klub Wolontariusza...

 
 

Dnia  1 czerwca uczniowie naszej szkoły uczęszczający do świetlicy świętowali Dzień Dziecka. Nauczyciele  zorganizowali zajęcia sportowo – rekreacyjne dla dzieci obecnych w tym dniu w szkole. Uczniowie chętnie uczestniczyli w zadaniach, które wykonywali sprawdzając swoje umiejętności w: skokach na skakance, rysowaniu labiryntu, układaniu domina, malowaniu kredą połączonym z wykonywaniem ćwiczeń wspinaczkowych. Na zakończenie zorganizowano zajęcia integracyjne z chustą animacyjną Klanza. Był to mile i pożytecznie spędzony czas, zwłaszcza po długiej przerwie. Zapraszam do galerii!!!