Wielkanocną Kartę Świąteczną w GIMP – eliminacje szkolne

 

Wczasy pod gruszą

Od dnia 12 kwietnia 2021 r. do 14 maja 2021 r. można składać wnioski o wczasy pod gruszą. Druki na stronie internetowej szkoły w zakładce  ZFŚS oraz w...

 
ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA 2021

ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA 2021

CHOROBY WEKTOROWE 7 kwietnia to rocznica utworzenia Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w 1948 roku. Każdego roku święto ma inny temat przewodni. W ten...

 

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna w czasie pandemii

INFORMATOR DLA RODZICÓW SZANOWNI PAŃSTWO Od wielu miesięcy wszyscy znajdujemy się w całkiem dla nas nowej trudnej rzeczywistości, wobec której nie mamy niezawodnych...

 
 

W dniu 25 marca 2021r. w wyniku przeprowadzonych eliminacji szkolnych w ramach VII Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno-Informatycznego na Wielkanocną Kartę Świąteczną w GIMP, z nadesłanych prac zgodnie z regulaminem wybrano 5, które będą reprezentowały naszą szkołę w dalszym etapie. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i czekamy na ogłoszenie wyników finału. Poniżej przedstawiamy galerię zakwalifikowanych prac. Życzymy zdrowych i wesołych świąt. Nauczyciele koordynatorzy.