“Śniadanie wielkanocne dla seniorów”

 

Wczasy pod gruszą

Od dnia 12 kwietnia 2021 r. do 14 maja 2021 r. można składać wnioski o wczasy pod gruszą. Druki na stronie internetowej szkoły w zakładce  ZFŚS oraz w...

 
ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA 2021

ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA 2021

CHOROBY WEKTOROWE 7 kwietnia to rocznica utworzenia Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w 1948 roku. Każdego roku święto ma inny temat przewodni. W ten...

 

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna w czasie pandemii

INFORMATOR DLA RODZICÓW SZANOWNI PAŃSTWO Od wielu miesięcy wszyscy znajdujemy się w całkiem dla nas nowej trudnej rzeczywistości, wobec której nie mamy niezawodnych...

 
 

Po raz kolejny mogliśmy liczyć na uczniów naszej szkoły, którzy chętnie wzięli udział w akcji charytatywnej “Śniadanie wielkanocne dla seniorów”, organizowanej przez Fundację “Wolne Miejsce” oraz Młodzieżową Radę Miasta Dąbrowa Górnicza. Wykonane przez Was pisanki na pewno umiliły czas przy wielkanocnym stole, a także  sprowokowały do dyskusji nad różnorodnymi technikami i precyzją wykonania ozdobnych jajeczek. A jak wiadomo, w obecnych czasach chwile spędzone w gronie najbliższych i drugiego człowieka, są bezcenne.