„NAJCIEKAWSZA KARTKA ŚWIĄTECZNA”

Szkolny konkurs plastyczny „Najciekawsza kartka świąteczna” organizowany przez Szkolne Koło PCK dla klas VII został rozstrzygnięty!

Wyniki konkursu:

I miejsce:  Agata D. – 7b,   Bartosz K. – 7d,   Sandra J. – 7d,    Martyna P. – 7e

II miejsce: Anna M. – 7a,   Natasza D. – 7b,   Natalia K. – 7d,   Dominika M. – 7d

III miejsce:  Zuzanna M. – 7b, Celina W. – 7b,   Natalia P. – 7d,  Zuzanna J. – 7d

Wyróżnienia:  Jakub R. – 7a,   Hubert D. – 7b,   Anna G. – 7b,  Dawid Ż. – 7c,  Wiktor Ch. – 7d

Gratulujemy!

Dziękujemy Uczniom za pięknie wykonane prace, za zaangażowanie, kreatywność i pomysłowość.  Wszystkie wykonane kartki zostały przekazane Dąbrowskim Seniorom. Mamy nadzieję, że sprawią wiele przyjemności i otulą ciepłem serca najstarszych mieszkańców Naszego Miasta.