Europejski Tydzień Kodowania

 

Bezpieczne wakacje 2021 – ważne linki i telefony.

Szanowni Państwo, Informujemy, iż wzorem lat ubiegłych Wojewoda Śląski zainicjował działania w zakresie zapewnienia bezpiecznego wypoczynku letniego dzieci...

 

List Ministra Edukacji i Nauki na zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2020/2021.

LIST: Pobierz

 
Bezpieczne wakacje

Bezpieczne wakacje

 
 

W ramach CodeWeek, czyli Europejskiego Tygodnia Kodowania nauczyciele informatyki, edukacji wczesnoszkolnej i bibliotekarze, na różnych zajęciach z uczniami wprowadzali elementy programowania i kodowania, udostępniając  zasoby naszej Kindloteki. Zajęcia “Hour of code” były prowadzone z wykorzystaniem stron internetowych: www.code.org, www.kodable.com, www.hourofcoding.com. Uczniowie otrzymali Certyfikaty. Przygoda z kodowaniem rozpoczęta!