Rodzinne warsztaty bożonarodzeniowe

 

Dzień Języka Ojczystego

Dzień Języka Ojczystego

21 lutego 2020 roku wspólnie świętowaliśmy Dzień Języka Ojczystego. Uczniowie przygotowali szereg zabaw i gier językowych i ortograficznych, które w zabawny...

 
Wyróżnienie dla Adriana Klimowicza

Wyróżnienie dla Adriana Klimowicza

20 lutego 2020 roku Adrian otrzymał imienne gratulacje od Prezydenta Dąbrowy Górniczej za zaangażowanie w działalność wolontariacką w WOŚP-ie. My również...

 
SPOTKANIE Z KOMIKSEM

SPOTKANIE Z KOMIKSEM

Warsztaty komiksowe w klasie 4 A prowadziła p. Agata Zygmunt, bibliotekarz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Górniczej. Uczniowie poznali rodzaje komiksów,...

 
 

Czwartek 12 grudnia 2019 r. to nie był zwykły dzień w naszej szkole. W tym dniu chętni  uczniowie wspólnie z rodzicami i nauczycielami świetlicy przygotowywali świąteczne ozdoby podczas warsztatów bożonarodzeniowych, których organizatorem była pani Kierownik świetlicy. Celem tych warsztatów była popularyzacja pięknej tradycji wykonywania ozdób świątecznych. Przy dźwiękach polskich kolęd powstały przepiękne bombki ozdabiane cekinami, renifery, choineczki, anioły, ozdobne szyszki, stroiki i Mikołaje. To unikatowe rękodzieła. Pomysłowość i oryginalność ozdób nie miała końca. Wszyscy wykazali się inwencją twórczą i dużym zaangażowaniem. Powstałe wytwory pracy dzieci i ich rodziców zostały wystawione na Szkolnym Kiermaszu Świątecznym. Warsztaty były doskonałą okazją do świetnej zabawy i spędzenia czasu w rodzinnym gronie w świątecznej atmosferze. To był wyjątkowy czas.

Wszystkim dzieciom i rodzicom serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok!