Rodzinne warsztaty bożonarodzeniowe

 

Certyfikat Wielkiej Ligi Czytelników

Certyfikat Wielkiej Ligi Czytelników

Szkoła otrzymała Certyfikat Wielkiej Ligi Czytelników „Placówka Aktywnie Promująca Czytelnictwo”. Nauczyciele bibliotekarze serdecznie dziękują...

 

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych https://slaskie.edu.com.pl/kandydat/app/index.html

 

Wakacyjna piosenka

Piosenka wakacyjna dla dzieci i młodzieży zatytułowana „Pory roku”, śpiewa ją Amelka Lipka z klasy I B z koleżankami. Mama Amelii, wspólnie z...

 
 

Czwartek 12 grudnia 2019 r. to nie był zwykły dzień w naszej szkole. W tym dniu chętni  uczniowie wspólnie z rodzicami i nauczycielami świetlicy przygotowywali świąteczne ozdoby podczas warsztatów bożonarodzeniowych, których organizatorem była pani Kierownik świetlicy. Celem tych warsztatów była popularyzacja pięknej tradycji wykonywania ozdób świątecznych. Przy dźwiękach polskich kolęd powstały przepiękne bombki ozdabiane cekinami, renifery, choineczki, anioły, ozdobne szyszki, stroiki i Mikołaje. To unikatowe rękodzieła. Pomysłowość i oryginalność ozdób nie miała końca. Wszyscy wykazali się inwencją twórczą i dużym zaangażowaniem. Powstałe wytwory pracy dzieci i ich rodziców zostały wystawione na Szkolnym Kiermaszu Świątecznym. Warsztaty były doskonałą okazją do świetnej zabawy i spędzenia czasu w rodzinnym gronie w świątecznej atmosferze. To był wyjątkowy czas.

Wszystkim dzieciom i rodzicom serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok!