Witajcie wakacje

 

Witajcie wakacje

Witajcie wakacje

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbyło się 19 czerwca w trzech grupach. Nauczyciele nie szczędzili trudu, by wszystko dopiąć na przysłowiowy guzik. Programy...

 
Komers 2019

Komers 2019

 Dnia 8 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbył się komers, który zorganizowali rodzice uczniów klas ósmych. Spotkanie rozpoczęła pani dyrektor,  życząc...

 

Wykaz szkół dla absolwentów szkół podstawowych w województwie śląskim

Informujemy uczniów kl. VIII szkół podstawowych, że wykaz szkół został zamieszczony na stronie http://bip.kuratorium.katowice.pl/index.php/ogloszenia-bip/ogloszenia-inne/wykaz-szkol-ponadgimnazjalnych-w-wojewodztwie-slaskim/ .

 
 

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbyło się 19 czerwca w trzech grupach. Nauczyciele nie szczędzili trudu, by wszystko dopiąć na przysłowiowy guzik. Programy artystyczne wprowadziły nas w wakacyjny klimat z olbrzymim naciskiem na bezpieczeństwo w czasie letniego wypoczynku. Ten rok obfitował w różnorodne konkursy szkolne, miejskie, rejonowe, wojewódzkie. Uczniowie „dwunastki” zajęli w nich czołowe miejsca oraz zdobyli wyróżnienia. Uroczyste pożegnanie absolwentów klas ósmych przygotowały panie: Justyna Błaut, Jolanta Gwiazda – Pniak i Agnieszka Mazurek. W czasie akademii odczytano nazwiska wszystkich uczniów, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem, a następnie zostali oni wraz z rodzicami uhonorowani listami gratulacyjnymi i nagrodami. W dalszej części nagrodzono uczniów, którzy osiągnęli sukcesy w konkursach, wolontariacie, sporcie i innych działaniach na rzecz szkoły. Wreszcie nadszedł długo oczekiwany moment: ogłoszenie Absolwenta Roku – laureatką została uczennica klasy VIII a Julia Wiltos. Ósmoklasiści byli szczęśliwi, że zakończyli naukę w szkole podstawowej, ale popłynęły też łezki wzruszenia, że to ostatnie chwile w dwunastce.

Klasy  II – IV

Klasy  V – VII

Klasy VIII