Witajcie wakacje

 

ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY

ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY

Nasza szkoła przystąpiła do XIII edycji ogólnopolskiej akcji ekologicznej, pod hasłem: ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY w ramach Sprzątania Świata 2019 SZCZEGÓŁY  KONKURSU: TERMIN...

 
Zbiórka Makulatury

Zbiórka Makulatury

MZGO oraz ALBA organizują I Dąbrowski Konkurs Zbiórki Makulatury w Dąbrowie Górniczej  Przynieś makulaturę związaną sznurkiem lub w kartonie do szkoły. Akcja...

 

Tysiąc powodów by czytać

Zapraszamy do głosowania w ramach konkursu ogólnopolskiego organizowanego przez Empik. Możemy wygrać 1000 książek. Należy głosować codziennie w aplikacji...

 
 

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbyło się 19 czerwca w trzech grupach. Nauczyciele nie szczędzili trudu, by wszystko dopiąć na przysłowiowy guzik. Programy artystyczne wprowadziły nas w wakacyjny klimat z olbrzymim naciskiem na bezpieczeństwo w czasie letniego wypoczynku. Ten rok obfitował w różnorodne konkursy szkolne, miejskie, rejonowe, wojewódzkie. Uczniowie „dwunastki” zajęli w nich czołowe miejsca oraz zdobyli wyróżnienia. Uroczyste pożegnanie absolwentów klas ósmych przygotowały panie: Justyna Błaut, Jolanta Gwiazda – Pniak i Agnieszka Mazurek. W czasie akademii odczytano nazwiska wszystkich uczniów, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem, a następnie zostali oni wraz z rodzicami uhonorowani listami gratulacyjnymi i nagrodami. W dalszej części nagrodzono uczniów, którzy osiągnęli sukcesy w konkursach, wolontariacie, sporcie i innych działaniach na rzecz szkoły. Wreszcie nadszedł długo oczekiwany moment: ogłoszenie Absolwenta Roku – laureatką została uczennica klasy VIII a Julia Wiltos. Ósmoklasiści byli szczęśliwi, że zakończyli naukę w szkole podstawowej, ale popłynęły też łezki wzruszenia, że to ostatnie chwile w dwunastce.

Klasy  II – IV

Klasy  V – VII

Klasy VIII