Witajcie wakacje

 

Logowanie do dzienniczka elektronicznego- instrukcja

Witam Państwa serdecznie! Przed Wami logowanie do dzienniczka elektronicznego naszej szkoły: oto adres na którym będziecie się Państwo logować:  https://uonetplus.vulcan.net.pl/dabrowagornicza ale...

 

OBIADY W SZKOLE

Zapisy uczniów na obiady odbędą się w dniach od 02.09.2019 r. do 4.09.2019 r. w godzinach od 8:00 do 15:00 . Należy pobrać ze strony internetowej szkoły...

 
Witajcie wakacje

Witajcie wakacje

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbyło się 19 czerwca w trzech grupach. Nauczyciele nie szczędzili trudu, by wszystko dopiąć na przysłowiowy guzik. Programy...

 
 

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbyło się 19 czerwca w trzech grupach. Nauczyciele nie szczędzili trudu, by wszystko dopiąć na przysłowiowy guzik. Programy artystyczne wprowadziły nas w wakacyjny klimat z olbrzymim naciskiem na bezpieczeństwo w czasie letniego wypoczynku. Ten rok obfitował w różnorodne konkursy szkolne, miejskie, rejonowe, wojewódzkie. Uczniowie „dwunastki” zajęli w nich czołowe miejsca oraz zdobyli wyróżnienia. Uroczyste pożegnanie absolwentów klas ósmych przygotowały panie: Justyna Błaut, Jolanta Gwiazda – Pniak i Agnieszka Mazurek. W czasie akademii odczytano nazwiska wszystkich uczniów, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem, a następnie zostali oni wraz z rodzicami uhonorowani listami gratulacyjnymi i nagrodami. W dalszej części nagrodzono uczniów, którzy osiągnęli sukcesy w konkursach, wolontariacie, sporcie i innych działaniach na rzecz szkoły. Wreszcie nadszedł długo oczekiwany moment: ogłoszenie Absolwenta Roku – laureatką została uczennica klasy VIII a Julia Wiltos. Ósmoklasiści byli szczęśliwi, że zakończyli naukę w szkole podstawowej, ale popłynęły też łezki wzruszenia, że to ostatnie chwile w dwunastce.

Klasy  II – IV

Klasy  V – VII

Klasy VIII