Witajcie wakacje

 

NEMOZAFREE

Dla wszystkich dzieciaków i młodzieży zameldowanej w Dąbrowie Górniczej mamy aż dwie godziny pływania zupełnie za free. Wystarczy mieć ze sobą ważną...

 
Certyfikat Wielkiej Ligi Czytelników

Certyfikat Wielkiej Ligi Czytelników

Szkoła otrzymała Certyfikat Wielkiej Ligi Czytelników „Placówka Aktywnie Promująca Czytelnictwo”. Nauczyciele bibliotekarze serdecznie dziękują...

 

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych https://slaskie.edu.com.pl/kandydat/app/index.html

 
 

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbyło się 19 czerwca w trzech grupach. Nauczyciele nie szczędzili trudu, by wszystko dopiąć na przysłowiowy guzik. Programy artystyczne wprowadziły nas w wakacyjny klimat z olbrzymim naciskiem na bezpieczeństwo w czasie letniego wypoczynku. Ten rok obfitował w różnorodne konkursy szkolne, miejskie, rejonowe, wojewódzkie. Uczniowie „dwunastki” zajęli w nich czołowe miejsca oraz zdobyli wyróżnienia. Uroczyste pożegnanie absolwentów klas ósmych przygotowały panie: Justyna Błaut, Jolanta Gwiazda – Pniak i Agnieszka Mazurek. W czasie akademii odczytano nazwiska wszystkich uczniów, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem, a następnie zostali oni wraz z rodzicami uhonorowani listami gratulacyjnymi i nagrodami. W dalszej części nagrodzono uczniów, którzy osiągnęli sukcesy w konkursach, wolontariacie, sporcie i innych działaniach na rzecz szkoły. Wreszcie nadszedł długo oczekiwany moment: ogłoszenie Absolwenta Roku – laureatką została uczennica klasy VIII a Julia Wiltos. Ósmoklasiści byli szczęśliwi, że zakończyli naukę w szkole podstawowej, ale popłynęły też łezki wzruszenia, że to ostatnie chwile w dwunastce.

Klasy  II – IV

Klasy  V – VII

Klasy VIII