Piórkiem i węglem

 

Witajcie wakacje

Witajcie wakacje

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbyło się 19 czerwca w trzech grupach. Nauczyciele nie szczędzili trudu, by wszystko dopiąć na przysłowiowy guzik. Programy...

 
Komers 2019

Komers 2019

 Dnia 8 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbył się komers, który zorganizowali rodzice uczniów klas ósmych. Spotkanie rozpoczęła pani dyrektor,  życząc...

 

Wykaz szkół dla absolwentów szkół podstawowych w województwie śląskim

Informujemy uczniów kl. VIII szkół podstawowych, że wykaz szkół został zamieszczony na stronie http://bip.kuratorium.katowice.pl/index.php/ogloszenia-bip/ogloszenia-inne/wykaz-szkol-ponadgimnazjalnych-w-wojewodztwie-slaskim/ .

 
 

21 stycznia 2019 roku w naszej szkole odbył się VI Miejski Konkurs Plastyczny „Piórkiem i węglem”. Gościliśmy 14 uczestników z sześciu dąbrowskich szkół. W tym roku konkurs odbył się w dwóch kategoriach, uczniowie klas 4-5 i 6-8. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać techniką lawowania studium martwej natury na formacie A-3 w ciągu 1,5 godziny. Najlepszą pracę wykonała Wiktoria  ze Szkoły Podstawowej nr 30. Podobnie w ubiegłych latach uczniowie tejże szkoły osiągali wysokie wyniki. Gratulujemy! Każdy artysta otrzymał dyplom i nagrodę. Tradycyjnie o miłą i kameralną atmosferę zadbały organizatorki Grażyna Kubiczek i Bożena Gala.

Kolejny sukces naszych uczennic w IV Miejskim Konkursie plastycznym na plakat promujący czytelnictwo. I miejsce Nona z klasy 8 c i II miejsce Emilia również z klasy 8 c. GRATULUJEMY!