Piórkiem i węglem

 

Obiady w czasie rekolekcji

Obiady w czasie rekolekcji

Szanowni Rodzice W dniach 25, 26, 27, 03.2019 r. odbędą się rekolekcje wielkopostne. W tych dniach świetlica pracuje zgodnie z planem. Jeżeli Państwa dziecko...

 
Piórkiem i węglem

Piórkiem i węglem

21 stycznia 2019 roku w naszej szkole odbył się VI Miejski Konkurs Plastyczny „Piórkiem i węglem”. Gościliśmy 14 uczestników z sześciu dąbrowskich...

 

Zapisy dzieci do klasy I na rok szkolny 2019/2020

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 12 w Dąbrowie Górniczej  informuje, że prowadzone są zapisy dzieci do klasy I na rok szkolny 2019/2020 urodzonych w 2012 r. zamieszkałych ...

 
 

21 stycznia 2019 roku w naszej szkole odbył się VI Miejski Konkurs Plastyczny „Piórkiem i węglem”. Gościliśmy 14 uczestników z sześciu dąbrowskich szkół. W tym roku konkurs odbył się w dwóch kategoriach, uczniowie klas 4-5 i 6-8. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać techniką lawowania studium martwej natury na formacie A-3 w ciągu 1,5 godziny. Najlepszą pracę wykonała Wiktoria  ze Szkoły Podstawowej nr 30. Podobnie w ubiegłych latach uczniowie tejże szkoły osiągali wysokie wyniki. Gratulujemy! Każdy artysta otrzymał dyplom i nagrodę. Tradycyjnie o miłą i kameralną atmosferę zadbały organizatorki Grażyna Kubiczek i Bożena Gala.

Kolejny sukces naszych uczennic w IV Miejskim Konkursie plastycznym na plakat promujący czytelnictwo. I miejsce Nona z klasy 8 c i II miejsce Emilia również z klasy 8 c. GRATULUJEMY!