Piórkiem i węglem

 

Życzenia z okazji Dnia Dziecka

Życzenia z okazji Dnia Dziecka

Drodzy Uczniowie! Z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń, sukcesów w nauce, rozwoju swoich pasji i talentów ...

 

ZAPISY DZIECI DO ŚWIETLICY NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Świetlica szkolna obejmuje opieką uczniów z klas I-III i w uzasadnionych przypadkach z kl. IV-VIII. Kwalifikacja uczniów do świetlicy odbywa się corocznie...

 

Dodatkowy nabór dla dzieci do klasy I na rok szkolny 2020/2021

Zawiadomienie Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 12 w Dąbrowie Górniczej informuje, że od 25.05.2020 r. do 3. 06. 2020 r. będzie prowadzony dodatkowy nabór dla...

 
 

21 stycznia 2019 roku w naszej szkole odbył się VI Miejski Konkurs Plastyczny „Piórkiem i węglem”. Gościliśmy 14 uczestników z sześciu dąbrowskich szkół. W tym roku konkurs odbył się w dwóch kategoriach, uczniowie klas 4-5 i 6-8. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać techniką lawowania studium martwej natury na formacie A-3 w ciągu 1,5 godziny. Najlepszą pracę wykonała Wiktoria  ze Szkoły Podstawowej nr 30. Podobnie w ubiegłych latach uczniowie tejże szkoły osiągali wysokie wyniki. Gratulujemy! Każdy artysta otrzymał dyplom i nagrodę. Tradycyjnie o miłą i kameralną atmosferę zadbały organizatorki Grażyna Kubiczek i Bożena Gala.

Kolejny sukces naszych uczennic w IV Miejskim Konkursie plastycznym na plakat promujący czytelnictwo. I miejsce Nona z klasy 8 c i II miejsce Emilia również z klasy 8 c. GRATULUJEMY!