Piórkiem i węglem

 

Bezpłatny poradnik „Jak dostać się do szkoły średniej w 2019 roku?”

Szanowni Państwo, Zapraszamy do pobrania i lektury bezpłatnego poradnika dla Kandydatów i ich Rodziców „Jak dostać się do szkoły średniej w 2019 roku?”...

 

Spotkanie organizacyjne dla Rodziców klas pierwszych

Spotkanie organizacyjne dla Rodziców klas pierwszych w roku szkolnym 2019/2020 odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 12 w Dąbrowie Górniczej w dniu 06.06.2019...

 

UWAGA KLASY VIII – INFORMACJA O NABORZE ELEKTRONICZNYM

Kandydaci do szkół dokonują rejestracji od 13 maja 2019 r. do 25 czerwca 2019 r. na stronie: https://slaskie.edu.com.pl wybierając opcję: Jestem uczniem...

 
 

21 stycznia 2019 roku w naszej szkole odbył się VI Miejski Konkurs Plastyczny „Piórkiem i węglem”. Gościliśmy 14 uczestników z sześciu dąbrowskich szkół. W tym roku konkurs odbył się w dwóch kategoriach, uczniowie klas 4-5 i 6-8. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać techniką lawowania studium martwej natury na formacie A-3 w ciągu 1,5 godziny. Najlepszą pracę wykonała Wiktoria  ze Szkoły Podstawowej nr 30. Podobnie w ubiegłych latach uczniowie tejże szkoły osiągali wysokie wyniki. Gratulujemy! Każdy artysta otrzymał dyplom i nagrodę. Tradycyjnie o miłą i kameralną atmosferę zadbały organizatorki Grażyna Kubiczek i Bożena Gala.

Kolejny sukces naszych uczennic w IV Miejskim Konkursie plastycznym na plakat promujący czytelnictwo. I miejsce Nona z klasy 8 c i II miejsce Emilia również z klasy 8 c. GRATULUJEMY!