Szkolne Jasełka

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku. W świąteczny klimat wprowadziły wszystkich przygotowane przez uczniów klas czwartych, klasy drugiej i ósmej Jasełka, które zostały wystawione dnia 20 grudnia 2018 roku. Uczniowie w specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w scenografii nawiązującej do Betlejem przedstawili sceny narodzin Jezusa Chrystusa. Był św. Józef, Maryja, Trzej Królowie, Aniołki, pasterze i dzieci. Inscenizacja przeplatana była pięknymi kolędami i pastorałkami. Rodzice i zaproszeni goście nagrodzili występ gromkimi brawami. Pani Dyrektor w imieniu gości, podziękowała młodym wykonawcom i złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Świąteczne życzenia złożył również całej społeczności szkolnej Ks. kanonik Sławomir Rozner oraz Ks. Grzegorz Nalepa.