Młodzież Siłą Miasta!

 

Bezpieczne wakacje

Bezpieczne wakacje

 
Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego

22 czerwca zakończył się rok szkolny 2017/2018. Dla uczniów klas pierwszych i drugich uroczyste podsumowanie odbyło się w salach lekcyjnych. Panie B. Brosch...

 
LAUREACI PROJEKTU „MŁODZIEŻ  SIŁĄ MIASTA”

LAUREACI PROJEKTU „MŁODZIEŻ  SIŁĄ MIASTA”

Wraz z końcem roku szkolnego zakończył się realizowany w naszej szkole Projekt „Młodzież siłą miasta” zorganizowany przez MKS Dąbrowa Górnicza. Hasłem...

 
 

 

W tym roku szkolnym SP 12 przystąpiła do projektu ogłoszonego przez MKS Dąbrowa Górnicza „Młodzież siłą miasta! ”, który jest adresowany do całej społeczności uczniowskiej naszej szkoły.

W tegorocznej edycji hasłem przewodnim jest motywacja. Tym razem chcemy zachęcać uczniów do osiągania lepszych wyników w nauce. W porozumieniu z naszą szkołą Klub MKS Dąbrowa Górnicza będzie nagradzać tych, którzy w przekroju tego semestru najbardziej poprawią swoje oceny! Brana pod uwagę będzie średnia ocen na semestr zimowy w porównaniu do średniej ocen na zakończenie roku szkolnego 2016/2017.

Klub oprócz gadżetów i bezpłatnego wstępu na każdy mecz drużyny zapewnia także spotkanie z zawodnikami, udział w treningu oraz wiele innych atrakcji. Przewidywane są również ciekawe nagrody dla trzech wyróżniających się uczniów.

Zachęcamy do nauki!

Szczegóły dostępne na stronie:

Wraca „Młodzież Siłą Miasta!”