Młodzież Siłą Miasta!

 

Zabawa karnawałowa

Zabawa karnawałowa

        Kierownik świetlicy wraz z wychowawcami świetlicy zapraszają uczniów i wychowawców na Zabawę karnawałową , która odbędzie się 18 stycznia...

 
Szkolne Jasełka

Szkolne Jasełka

 22 grudnia 2017 r. w przedświątecznym oczekiwaniu na rodzinne spotkania odbyły się w naszej szkole „Jasełka”.  Zostały przygotowane przez uczniów...

 

XIV WOJEWÓDZKI KONKURS POETYCKI

Uczennica klasy V b Karolina Król została laureatką XIV WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU POETYCKIEGO DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW POD HASŁEM ANTOLOGIA POEZJI...

 
 

 

W tym roku szkolnym SP 12 przystąpiła do projektu ogłoszonego przez MKS Dąbrowa Górnicza „Młodzież siłą miasta! ”, który jest adresowany do całej społeczności uczniowskiej naszej szkoły.

W tegorocznej edycji hasłem przewodnim jest motywacja. Tym razem chcemy zachęcać uczniów do osiągania lepszych wyników w nauce. W porozumieniu z naszą szkołą Klub MKS Dąbrowa Górnicza będzie nagradzać tych, którzy w przekroju tego semestru najbardziej poprawią swoje oceny! Brana pod uwagę będzie średnia ocen na semestr zimowy w porównaniu do średniej ocen na zakończenie roku szkolnego 2016/2017.

Klub oprócz gadżetów i bezpłatnego wstępu na każdy mecz drużyny zapewnia także spotkanie z zawodnikami, udział w treningu oraz wiele innych atrakcji. Przewidywane są również ciekawe nagrody dla trzech wyróżniających się uczniów.

Zachęcamy do nauki!

Szczegóły dostępne na stronie:

Wraca „Młodzież Siłą Miasta!”