Młodzież Siłą Miasta!

 

Młodzież Siłą Miasta!

Młodzież Siłą Miasta!

  W tym roku szkolnym SP 12 przystąpiła do projektu ogłoszonego przez MKS Dąbrowa Górnicza „Młodzież siłą miasta! ”, który jest adresowany do...

 

„Prezent dla biblioteki”

W 8. Edycji Akcji Szkolnej „Prezent dla biblioteki” otrzymaliśmy 76 książek i 79 czasopism. Serdecznie dziękujemy! Nasi darczyńcy:  Iga Litewka z klasy...

 
Zagłosuj na naszą bibliotekę szkolną

Zagłosuj na naszą bibliotekę szkolną

Uczniowie klasy IV a i IV d oraz gościnnie Pan Kleks (z VII a) wzięli udział w konkursie „Tysiąc powodów, by czytać”. Celem konkursu jest wygranie...

 
 

 

W tym roku szkolnym SP 12 przystąpiła do projektu ogłoszonego przez MKS Dąbrowa Górnicza „Młodzież siłą miasta! ”, który jest adresowany do całej społeczności uczniowskiej naszej szkoły.

W tegorocznej edycji hasłem przewodnim jest motywacja. Tym razem chcemy zachęcać uczniów do osiągania lepszych wyników w nauce. W porozumieniu z naszą szkołą Klub MKS Dąbrowa Górnicza będzie nagradzać tych, którzy w przekroju tego semestru najbardziej poprawią swoje oceny! Brana pod uwagę będzie średnia ocen na semestr zimowy w porównaniu do średniej ocen na zakończenie roku szkolnego 2016/2017.

Klub oprócz gadżetów i bezpłatnego wstępu na każdy mecz drużyny zapewnia także spotkanie z zawodnikami, udział w treningu oraz wiele innych atrakcji. Przewidywane są również ciekawe nagrody dla trzech wyróżniających się uczniów.

Zachęcamy do nauki!

Szczegóły dostępne na stronie:

Wraca „Młodzież Siłą Miasta!”