„Prezent dla biblioteki”

 

Mistrz Sudoku 2018

Mistrz Sudoku 2018

 27 lutego 2018 r. w naszej szkole odbył się I Miejski Konkurs Matematyczny „MISTRZ SUDOKU” dla uczniów klas 4–7 dąbrowskich szkół podstawowych. Konkurs...

 

Płatność za obiady

W związku z rekolekcjami termin płatności za żywienie uczniów (obiady) w miesiącu marcu  przedłuża się do dnia 15.03.2018 r. Kierownik świetlicy.  

 

Konkurs „Woda nas kręci”

UWAGA!!! Klasa 5 a bierze udział w konkursie ogłoszonym przez Dąbrowskie Wodociągi pt. „Woda nas kręci”. Nagraliśmy filmik o wodzie.Na stronie YouTube...

 
 

W 8. Edycji Akcji Szkolnej „Prezent dla biblioteki” otrzymaliśmy 76 książek i 79 czasopism. Serdecznie dziękujemy!

Nasi darczyńcy:  Iga Litewka z klasy 3d, Robert Łopatowski z klasy 3a, Julia Sabat z klasy 3a, Karolina Mucha z klasy 1a, Julia Warzecha z klasy 3d, Ewa Norberczyk  z klasy 3f, Pola Litewka z klasy 5c, Zuzanna Soja z klasy 5b, Nadia Kuna z klasy 6b, Anna Grocholska z klasy 4b, Maria Magdziak z klasy 5b, Kinga Gawlikowska z klasy 6a, Piotr Żądło z klasy 5B, Alan Bernat z klasy 7a, Anna Mrowiec z klasy 4a, Wojciech Mucha z klasy 5a, Igor Ples z klasy 7a, pani Agata Barańska – Feledyk, pani Bożena Gala.

W tym roku również nasza szkoła realizuje Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa. Do biblioteki zakupiono nowości i lektury szkolne m. in. : Kamienie na szaniec, Zemsta, Dziady cz. II, Pan Tadeusz, Latarnik, Balladyna, Syzyfowe prace, Stowarzyszenie umarłych poetów, Krzyżacy, Oskar i pani Róża, Kajko i Kokosz, Akademia Pana Kleksa, Felix, Net i Nika, W pustyni i w puszczy, Kapelusz za 100 tysięcy, Alicja w krainie Czarów, Księga dżungli, Król Maciuś Pierwszy, Cudowna podróż, Cyberiada, Ania z Zielonego Wzgórza, Janko Muzykant, Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek, Zaczarowana zagroda, Dziewczynka z parku, Karolcia, Asiunia, Kapelusz Pani Wrony, Pamiętniki czarnego noska, Drzewo do samego nieba, Magiczne drzewo, Był sobie pies, BGF Bardzo Fajny Gigant, Zosia i jej zoo, Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy, Kroniki Archeo, Mały Książę, Dziennik Tośki, Zaopiekuj się mną, Momo, Ten obcy,1008 książek!