„Szczęśliwy rowerek”

Dnia 22 września 2022r. odbył się w naszej szkole finał akcji „Szczęśliwy rowerek” – „Dzień bez samochodu” w ramach 21. edycji Europejskiego Tygodnia Mobilności. Wszystkim uczestnikom akcji serdecznie dziękujemy, a w szczególności uczniom klasy  5D, którzy pod kierunkiem Pana Artura Kaczmarczyka i przedstawicieli Dąbrowskiej Straży Miejskiej koordynowali i kierowali uczestników na rowerowe miejsca parkingowe.

W akcję zaangażowali się mocno uczniowie naszej szkoły oraz rodzice najmłodszych  uczniów. W tym dniu uczestnicy otrzymywali od pani dyrektor szkoły Izabelli Tomanek i przedstawicieli Straży Miejskiej opaski odblaskowe oraz bileciki projektu Pani Bożeny Gali „Szczęśliwy rowerek”, które upoważniały ucznia do zwolnienia z odpowiedzi na lekcjach.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z akcji.

Organizator: Artur Kaczmarczyk