Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

7 października 2022r. świętowaliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Zabawę koordynowali nauczyciele matematyki: Pani Dagmara Czerwiec, Pani Joanna Hejczyk-Zubień, Pani Jolanta Gwiazda-Pniak, Pani Ewa Paradowska-Łodyga, Pani Małgorzata Pasternak- Rogalińska. Uczniowie klas IV- VII wypełniali krótkie testy z przykładami na mnożenie i dzielenie w zakresie 100, natomiast uczniowie klas III w zakresie do 50. Komisje składające się z uczniów klas VIII nadzorowały przebieg „egzaminu”. Do zabawy przyłączyli się również dyrekcja szkoły, nauczyciele i pracownicy szkoły. 237 uczniów przystąpiło do zabawy, 156 zdobyło tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia, co stanowi 66% uczniów biorących udział. Wszyscy dzielnie walczyli! Gratulujemy i do zobaczenia za rok.