Dzień Ziemi w świetlicy szkolnej

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi w świetlicy szkolnej odbyły się zajęcia mające na celu promowanie postaw ekologicznych, oraz uświadomienie uczniom, że ziemia to nasz dom, a dbanie o nią jest naszym wspólnym obowiązkiem.

W tym dniu odwiedził nas wyjątkowy gość- Pan Michał – który o ekologii i recyklingu wie wszystko. Uczniowie podczas zajęć wysłuchali prelekcji na temat ochrony naszej planety, a także w ramach ćwiczeń praktycznych uczyli się odpowiednio segregować śmieci. Swoją wiedzę sprawdzili rozwiązując krzyżówkę. Spotkanie zakończyło się rozdaniem nagród oraz pamiątkowym zdjęciem.

Mamy nadzieje, że takie małe działania zaowocują na przyszłość i przyniosą wiele korzyści dla naszej planety