Bal karnawałowy

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Właśnie w środę 9 lutego odbył się w naszej świetlicy tak długo wyczekiwany przez dzieci bal karnawałowy, na którym zaprezentowały prześliczne maski.

Na ten dzień nasza sala zamieniła się w salę balową, pięknie udekorowaną balonami, serpentynami, proporczykami i kolorowymi światełkami, przy których błyskach wszyscy bawili się doskonale. Uśmiech nie znikał  z twarzy dzieci. Muzyczna zabawa była urozmaicana ciekawymi układami tanecznymi. Wiele śmiechu było podczas zabaw tanecznych: tańca z balonikami oraz przy piosence „Czekolada” i „Makarena”. Były również tańce połamańce do piosenki z bajki Madagaskar „Wyginam śmiało ciało”, figury lodowe i gorące krzesła.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym uczniom, a to było głównym celem tego balu. Wszyscy uczestnicy świetnie się bawili w rytmie znanych przebojów. Na pewno dzień ten pozostanie na długo w pamięci każdego świetlika. Nad organizacją i przebiegiem balu czuwali nauczyciele świetlicy.

Kolejny bal już za rok!!! Zapraszamy do galerii.