WYNIKI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH -MAMY LAUREATKĘ I FINALISTKĘ

Mamy wspaniałą wiadomość. Uczennica klasy 8b, Lena Żmuda została Laureatką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego. Lena jest automatycznie zwolniona z pisania egzaminu ósmoklasisty z tego przedmiotu i jednocześnie otwierają się przed nią drzwi wielu szkół średnich. Serdecznie gratulujemy!

Uczennicę do konkursu przygotowała Pani Zuzanna Prajsnar.

Lenie życzymy dalszych sukcesów językowych a Pani Prajsnar- kolejnych kochających język angielski uczniów.

Natomiast uczennica klasy VIIIa Alicja Nalepa została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki. Zadania konkursowe były bardzo trudne, ale Ala spisała się świetnie. Do tytułu laureata zabrakło jej tylko jednego punktu… Wielka szkoda, gdyż wtedy byłaby zwolniona z egzaminu ósmoklasisty z matematyki, ale mówi się trudno – dla niej 100% na egzaminie to pestka. Jesteśmy z niej bardzo dumni i życzymy jej dalszych sukcesów. Z tym jednym punktem, czy bez dla nas jest MISTRZYNIĄ.

Do konkursu Ala przygotowywała się pod kierunkiem pani Jolanty Gwiazdy-Pniak.

Jak co roku uczniowie  naszej szkoły wzięli  udział w Wojewódzkich Konkursach  Przedmiotowych organizowanych przez Śląskiego Kuratora Oświaty w Katowicach. Znamy już nazwiska uczniów, którzy przeszli do III etapu.

Są to:

– z matematyki –  Alicja Nalepa kl. VIII A

–  z j. angielskiego Lena Żmuda z kl. VIII B.

Serdecznie gratulujemy dziewczynom i życzymy sukcesów w III etapie!

Gratulujemy również wszystkim uczniom, którym udało się przejść do II etapu:

– z j.angielskiego  : Lena Żmuda kl. VIII B, Natalia Mejsner kl. VIII C, Oskar Szmukier kl. VIII D, Bettina Grądkiewicz kl. VIII C i Marcel Bucki kl. VIIIB.

– z matematyki – Alicja Nalepa kl. VIII A

– z historii – Pola Winsczyk  i Jan Pytel z kl. VIII C

– z biologii – Ewa Norberczyk z kl. VIII E.

JESTEŚMY Z WAS DUMNI I WSZYSTKIM ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!