Dzień Bezpiecznego Internetu

W ubiegłym tygodniu obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu. Wielu uczniów klas I – VIII uczestniczyło w akcji przychodząc ubranym na niebiesko z przypiętym hasłem do ubrania dotyczącym właściwego zachowania się w internecie – co uprawniało ich do zwolnienia z odpowiedzi w tym dniu. Uczniowie wraz z wychowawcami przygotowali bardzo ładne i merytoryczne gazetki ścienne w klasach, ale i na korytarzach. Na lekcjach informatyki na platformie kahoot.it uczniowie uczestniczyli w rywalizacji podczas rozwiązywania quizów o tematyce – „Bezpieczeństwa w Internecie” oraz oglądali filmy. Dobrze się bawiąc utrwalali swoje umiejętności zachowania się w Internecie. Samorząd Uczniowski wraz z nauczycielami informatyki dziękują wszystkim uczestnikom akcji i zapraszają do obejrzenia fotoreportażu.