Akcja ,,Lato w mieście 2015’’

 

Bezpieczne wakacje

Bezpieczne wakacje

 
Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego

22 czerwca zakończył się rok szkolny 2017/2018. Dla uczniów klas pierwszych i drugich uroczyste podsumowanie odbyło się w salach lekcyjnych. Panie B. Brosch...

 
LAUREACI PROJEKTU „MŁODZIEŻ  SIŁĄ MIASTA”

LAUREACI PROJEKTU „MŁODZIEŻ  SIŁĄ MIASTA”

Wraz z końcem roku szkolnego zakończył się realizowany w naszej szkole Projekt „Młodzież siłą miasta” zorganizowany przez MKS Dąbrowa Górnicza. Hasłem...

 
 

Uczniowie naszej szkoły w ramach akcji ,,Lato w mieście 2015’’organizowanej przez Urząd Miasta w Dąbrowie Górniczej uczestniczyli w półkoloniach. Odbywały się one w terminie 6 lipca -17 lipca 2015 r. Tegoroczna akcja przeprowadzona była pod hasłem ,,Mali odkrywcy świata zwierząt’’. Program półkolonii obejmował: zajęcia z zakresu ruchu drogowego w WORD, zajęcia biblioteczne w Miejskiej Bibliotece Filii Nr 7, wizytę w staropolskim dworku w Krzykawce i warsztaty ceramiczne, wycieczkę do Juraparku w Zatorze, wyjazd do kina ,,Helios’’ na seanse -,,Minionki’’ i ,,W głowie się nie mieści’’, wycieczkę do Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Górniczej, wycieczkę do KZK GOP w Będzinie, zajęcia plastyczne, zajęcia sportowe na kompleksie boisk szkolnych, zajęcia taneczne z instruktorami klubu tańca ,,Salsa’’. Uczestnicy półkolonii aktywnie brali udział w zajęciach. Na koniec otrzymali drobne upominki w postaci pamiątkowych zdjęć.