Akcja ,,Lato w mieście 2015’’

 

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

W dniach 11-12 października 2018 roku uczniowie klas I-VIII uczestniczyli w uroczystych akademiach z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Młodzież przygotowała koncert...

 
Europejski Dzień Języków

Europejski Dzień Języków

26 września po raz kolejny w naszej szkole obchodziliśmy Europejski Dzień Języków. Dla klas młodszych przygodę z krajami i językami europejskimi przygotowały...

 

Nabór na stanowisko referenta ds. administracyjnych

Dąbrowa Górnicza, 1.10.2018 r. Szkoła Podstawowa nr 12 im. Stanisława Staszica w Dąbrowie Górniczej ul. Tysiąclecia 25 41-303 Dąbrowa Górnicza DYREKTOR...

 
 

Uczniowie naszej szkoły w ramach akcji ,,Lato w mieście 2015’’organizowanej przez Urząd Miasta w Dąbrowie Górniczej uczestniczyli w półkoloniach. Odbywały się one w terminie 6 lipca -17 lipca 2015 r. Tegoroczna akcja przeprowadzona była pod hasłem ,,Mali odkrywcy świata zwierząt’’. Program półkolonii obejmował: zajęcia z zakresu ruchu drogowego w WORD, zajęcia biblioteczne w Miejskiej Bibliotece Filii Nr 7, wizytę w staropolskim dworku w Krzykawce i warsztaty ceramiczne, wycieczkę do Juraparku w Zatorze, wyjazd do kina ,,Helios’’ na seanse -,,Minionki’’ i ,,W głowie się nie mieści’’, wycieczkę do Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Górniczej, wycieczkę do KZK GOP w Będzinie, zajęcia plastyczne, zajęcia sportowe na kompleksie boisk szkolnych, zajęcia taneczne z instruktorami klubu tańca ,,Salsa’’. Uczestnicy półkolonii aktywnie brali udział w zajęciach. Na koniec otrzymali drobne upominki w postaci pamiątkowych zdjęć.