Akcja ,,Lato w mieście 2015’’

 

Egzamin Ósmoklasisty

Egzamin Ósmoklasisty odbędzie się  w szkole zgodnie z harmonogramem ogłoszonym przez Centralną Komisję Egzaminacyjną tj. 15 kwietnia – egzamin  z języka...

 

Komunikat

Szanowni Rodzice/Opiekunowie prawni,  w związku z pozytywnym wynikiem referendum strajkowego w Szkole Podstawowej nr 12 informuję, że od 8 kwietnia 2019r. rozpocznie...

 

Informacja MEN dla rodziców w związku ze strajkiem nauczycieli

Do obowiązków dyrektora szkoły i przedszkola należy zapewnienie uczniom bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu na terenie placówki (1) i nie zwalnia...

 
 

Uczniowie naszej szkoły w ramach akcji ,,Lato w mieście 2015’’organizowanej przez Urząd Miasta w Dąbrowie Górniczej uczestniczyli w półkoloniach. Odbywały się one w terminie 6 lipca -17 lipca 2015 r. Tegoroczna akcja przeprowadzona była pod hasłem ,,Mali odkrywcy świata zwierząt’’. Program półkolonii obejmował: zajęcia z zakresu ruchu drogowego w WORD, zajęcia biblioteczne w Miejskiej Bibliotece Filii Nr 7, wizytę w staropolskim dworku w Krzykawce i warsztaty ceramiczne, wycieczkę do Juraparku w Zatorze, wyjazd do kina ,,Helios’’ na seanse -,,Minionki’’ i ,,W głowie się nie mieści’’, wycieczkę do Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Górniczej, wycieczkę do KZK GOP w Będzinie, zajęcia plastyczne, zajęcia sportowe na kompleksie boisk szkolnych, zajęcia taneczne z instruktorami klubu tańca ,,Salsa’’. Uczestnicy półkolonii aktywnie brali udział w zajęciach. Na koniec otrzymali drobne upominki w postaci pamiątkowych zdjęć.