Akcja ,,Lato w mieście 2015’’

 

27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Szanowni Państwo, w najbliższą niedzielę w Dąbrowie Górniczej 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapraszamy do wspierania akcji Jurka Owsiaka...

 
Szkolne Jasełka

Szkolne Jasełka

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku. W świąteczny klimat wprowadziły wszystkich przygotowane przez uczniów klas czwartych,...

 
STOWARZYSZENIE ZIEMIA I MY

STOWARZYSZENIE ZIEMIA I MY

W Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej podczas rozstrzygnięcia konkursów organizowanych przez Stowarzyszenie Ziemia i My nagrodzeni zostali uczniowie...

 
 

Uczniowie naszej szkoły w ramach akcji ,,Lato w mieście 2015’’organizowanej przez Urząd Miasta w Dąbrowie Górniczej uczestniczyli w półkoloniach. Odbywały się one w terminie 6 lipca -17 lipca 2015 r. Tegoroczna akcja przeprowadzona była pod hasłem ,,Mali odkrywcy świata zwierząt’’. Program półkolonii obejmował: zajęcia z zakresu ruchu drogowego w WORD, zajęcia biblioteczne w Miejskiej Bibliotece Filii Nr 7, wizytę w staropolskim dworku w Krzykawce i warsztaty ceramiczne, wycieczkę do Juraparku w Zatorze, wyjazd do kina ,,Helios’’ na seanse -,,Minionki’’ i ,,W głowie się nie mieści’’, wycieczkę do Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Górniczej, wycieczkę do KZK GOP w Będzinie, zajęcia plastyczne, zajęcia sportowe na kompleksie boisk szkolnych, zajęcia taneczne z instruktorami klubu tańca ,,Salsa’’. Uczestnicy półkolonii aktywnie brali udział w zajęciach. Na koniec otrzymali drobne upominki w postaci pamiątkowych zdjęć.