WITAMY NOWY ROK SZKOLNY

 

Bezpieczne wakacje

Bezpieczne wakacje

 
Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego

22 czerwca zakończył się rok szkolny 2017/2018. Dla uczniów klas pierwszych i drugich uroczyste podsumowanie odbyło się w salach lekcyjnych. Panie B. Brosch...

 
LAUREACI PROJEKTU „MŁODZIEŻ  SIŁĄ MIASTA”

LAUREACI PROJEKTU „MŁODZIEŻ  SIŁĄ MIASTA”

Wraz z końcem roku szkolnego zakończył się realizowany w naszej szkole Projekt „Młodzież siłą miasta” zorganizowany przez MKS Dąbrowa Górnicza. Hasłem...

 
 

Czas wakacji już za nami,
pełne wspomnień są plecaki,
a w nich czas nad jeziorami,
lasy, morze, górskie szlaki.

W słoneczny poranek 1 września nastąpiła inauguracja nowego roku szkolnego 2015/2016. Uroczyste przemówienie wygłosiła Pani Dyrektor Lidia Bancerz. Najważniejszymi uczestnikami akademii były dzieci rozpoczynające naukę w naszej placówce. Pierwszoklasiści złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów szkoły. Uroczystość uatrakcyjnił program artystyczny w wykonaniu młodych artystów z klas II d, II f i V b pod kierunkiem pani B. Sroczyńskiej i pani A. Barańskiej – Feledyk.