Pożegnanie absolwentów

26 czerwca 2015 r. o godz. 9.30 uroczyście pożegnaliśmy absolwentów roku szkolnego 2014/2015. Na początku  akademii pani Halina Otrębska odczytała wszystkich uczniów, którzy ukończyli szkołę w wyróżnieniem a następnie zostali oni wraz z rodzicami uhonorowani listami gratulacyjnymi i nagrodami. W dalszej części nagrodzono uczniów, którzy osiągnęli sukcesy w różnych konkursach i sporcie. W części artystycznej  nasi absolwenci wzięli udział w „Talent Show”, gdzie zaprezentowali swoje umiejętności plastyczne, wokalne, taneczne, językowe i sportowe. Na zakończenie absolwenci zaśpiewali piosenkę „Odpowie ci wiatr”, do wykonania której zaprosili nauczycieli i rodziców Uroczystość przygotowały wychowawczynie klas szóstych: Alina Czaja, Halina Otrębska i Bożena Szymańska.