Świąteczny kiermasz

 

Witajcie wakacje

Witajcie wakacje

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbyło się 19 czerwca w trzech grupach. Nauczyciele nie szczędzili trudu, by wszystko dopiąć na przysłowiowy guzik. Programy...

 
Komers 2019

Komers 2019

 Dnia 8 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbył się komers, który zorganizowali rodzice uczniów klas ósmych. Spotkanie rozpoczęła pani dyrektor,  życząc...

 

Wykaz szkół dla absolwentów szkół podstawowych w województwie śląskim

Informujemy uczniów kl. VIII szkół podstawowych, że wykaz szkół został zamieszczony na stronie http://bip.kuratorium.katowice.pl/index.php/ogloszenia-bip/ogloszenia-inne/wykaz-szkol-ponadgimnazjalnych-w-wojewodztwie-slaskim/ .

 
 

W dniach 25,26,27 marca zorganizowaliśmy Świąteczny Kiermasz Wielkanocny. Uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli świetlicy mogli sprzedawać wykonane przez siebie ozdoby świąteczne. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem, a za zebrane pieniądze zakupiono gry planszowe do świetlicę szkolna.