Warsztaty w Castoramie

 

Witajcie wakacje

Witajcie wakacje

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbyło się 19 czerwca w trzech grupach. Nauczyciele nie szczędzili trudu, by wszystko dopiąć na przysłowiowy guzik. Programy...

 
Komers 2019

Komers 2019

 Dnia 8 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbył się komers, który zorganizowali rodzice uczniów klas ósmych. Spotkanie rozpoczęła pani dyrektor,  życząc...

 

Wykaz szkół dla absolwentów szkół podstawowych w województwie śląskim

Informujemy uczniów kl. VIII szkół podstawowych, że wykaz szkół został zamieszczony na stronie http://bip.kuratorium.katowice.pl/index.php/ogloszenia-bip/ogloszenia-inne/wykaz-szkol-ponadgimnazjalnych-w-wojewodztwie-slaskim/ .

 
 

21 marca pani Barbara Sokalska i pani Sylwia Wesołowska-Komar zorganizowały wyjazd dzieci uczęszczających do świetlicy szkolnej na warsztaty plastyczne, które odbyły się w sklepie Castorama w Sosnowcu. Podczas zajęć uczniowie mogli wykazać się własnymi pomysłami przygotowując projekt Marzanny. Do pracy wykorzystali wszystkie materiały dostępne w sklepie: skrawki różnorodnych tkanin, sznurki, patyki, ścinki cerat i kolorowych folii. W taki kreatywny sposób spędziliśmy pierwszy dzień wiosny.  Zapraszamy do galerii!

Warsztaty w Castoramie