Warsztaty w Castoramie

 

Prawa Dziecka

Prawa Dziecka

Prawo ma służyć człowiekowi, jest naszą podstawą funkcjonowania w społeczeństwie i tarczą ochronną. Dzieci posiadają szczególne prawa. Dziecko nie potrafi...

 
Wielkie Andrzejkowe Wróżenie

Wielkie Andrzejkowe Wróżenie

28 i 29 listopada w odbyło się WIELKIE ANDRZEJKOWE WRÓŻENIE. Motywem przewodnim w tym roku były kolory i kwiaty. Uczennice i uczniowie klas III-VIII w kolorowych...

 
WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE

WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE

Kierownik świetlicy wraz z wychowawcami  świetlicy zapraszają uczniów i ich opiekunów na coroczne Warsztaty Bożonarodzeniowe, które odbędą się 12 grudnia...

 
 

21 marca pani Barbara Sokalska i pani Sylwia Wesołowska-Komar zorganizowały wyjazd dzieci uczęszczających do świetlicy szkolnej na warsztaty plastyczne, które odbyły się w sklepie Castorama w Sosnowcu. Podczas zajęć uczniowie mogli wykazać się własnymi pomysłami przygotowując projekt Marzanny. Do pracy wykorzystali wszystkie materiały dostępne w sklepie: skrawki różnorodnych tkanin, sznurki, patyki, ścinki cerat i kolorowych folii. W taki kreatywny sposób spędziliśmy pierwszy dzień wiosny.  Zapraszamy do galerii!

Warsztaty w Castoramie