Warsztaty w Castoramie

 

Dzień Języka Ojczystego

Dzień Języka Ojczystego

21 lutego 2020 roku wspólnie świętowaliśmy Dzień Języka Ojczystego. Uczniowie przygotowali szereg zabaw i gier językowych i ortograficznych, które w zabawny...

 
Wyróżnienie dla Adriana Klimowicza

Wyróżnienie dla Adriana Klimowicza

20 lutego 2020 roku Adrian otrzymał imienne gratulacje od Prezydenta Dąbrowy Górniczej za zaangażowanie w działalność wolontariacką w WOŚP-ie. My również...

 
SPOTKANIE Z KOMIKSEM

SPOTKANIE Z KOMIKSEM

Warsztaty komiksowe w klasie 4 A prowadziła p. Agata Zygmunt, bibliotekarz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Górniczej. Uczniowie poznali rodzaje komiksów,...

 
 

21 marca pani Barbara Sokalska i pani Sylwia Wesołowska-Komar zorganizowały wyjazd dzieci uczęszczających do świetlicy szkolnej na warsztaty plastyczne, które odbyły się w sklepie Castorama w Sosnowcu. Podczas zajęć uczniowie mogli wykazać się własnymi pomysłami przygotowując projekt Marzanny. Do pracy wykorzystali wszystkie materiały dostępne w sklepie: skrawki różnorodnych tkanin, sznurki, patyki, ścinki cerat i kolorowych folii. W taki kreatywny sposób spędziliśmy pierwszy dzień wiosny.  Zapraszamy do galerii!

Warsztaty w Castoramie