Warsztaty dla dzieci i rodziców

 

Witajcie wakacje

Witajcie wakacje

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbyło się 19 czerwca w trzech grupach. Nauczyciele nie szczędzili trudu, by wszystko dopiąć na przysłowiowy guzik. Programy...

 
Komers 2019

Komers 2019

 Dnia 8 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbył się komers, który zorganizowali rodzice uczniów klas ósmych. Spotkanie rozpoczęła pani dyrektor,  życząc...

 

Wykaz szkół dla absolwentów szkół podstawowych w województwie śląskim

Informujemy uczniów kl. VIII szkół podstawowych, że wykaz szkół został zamieszczony na stronie http://bip.kuratorium.katowice.pl/index.php/ogloszenia-bip/ogloszenia-inne/wykaz-szkol-ponadgimnazjalnych-w-wojewodztwie-slaskim/ .

 
 

18 marca 2015 r. odbyło się drugie spotkanie z cyklu: Warsztaty dla rodziców i dzieci. Uczniowie naszej szkoły pod okiem nauczycieli świetlicy mogli wspólnie z rodzicami wykonać ozdoby wielkanocne, które później były wystawiane na Szkolnym Kiermaszu Świątecznym. Uczestnicy wykonali: kolorowe zajączki, styropianowe i tekturowe jajeczka ozdabiane cekinami, kolorową włóczką i wstążką. Zajęcia plastyczne przyniosły wiele radości dzieciom i rodzicom.