IV Regionalny Konkurs Czytelniczy

 

Witajcie wakacje

Witajcie wakacje

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbyło się 19 czerwca w trzech grupach. Nauczyciele nie szczędzili trudu, by wszystko dopiąć na przysłowiowy guzik. Programy...

 
Komers 2019

Komers 2019

 Dnia 8 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbył się komers, który zorganizowali rodzice uczniów klas ósmych. Spotkanie rozpoczęła pani dyrektor,  życząc...

 

Wykaz szkół dla absolwentów szkół podstawowych w województwie śląskim

Informujemy uczniów kl. VIII szkół podstawowych, że wykaz szkół został zamieszczony na stronie http://bip.kuratorium.katowice.pl/index.php/ogloszenia-bip/ogloszenia-inne/wykaz-szkol-ponadgimnazjalnych-w-wojewodztwie-slaskim/ .

 
 

5 maja 2015 roku w naszej szkole odbył się IV Regionalny Konkurs Czytelniczy pod hasłem „Literacka podróż do Toronto”. Uczniowie odpowiadali na pytania związane z treścią książki Dariusza Rekosza „Pocztówka z Toronto”. Nowością konkursu była dodatkowa kategoria – etap zespołowy! Drużyna składająca się z trzech osób rozwiązywała zadania przygotowane przez samego autora. Zwyciężyła grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Dąbrowie Górniczej. Tradycyjnie gościem honorowym był Pan Dariusz Rekosz, który podzielił się z uczestnikami swoimi literackimi pasjami i doświadczeniami jako pisarz.

Serdecznie gratulujemy najlepszym:

1 miejsce Aleksandra Grela SP-27 Sosnowiec

2 miejsce Olga Eksner SP-3 Dąbrowa Górnicza

3 miejsce Katarzyna Maniecka SP-21 Dąbrowa Górnicza