IV Regionalny Konkurs Czytelniczy

 

Prawa Dziecka

Prawa Dziecka

Prawo ma służyć człowiekowi, jest naszą podstawą funkcjonowania w społeczeństwie i tarczą ochronną. Dzieci posiadają szczególne prawa. Dziecko nie potrafi...

 
Wielkie Andrzejkowe Wróżenie

Wielkie Andrzejkowe Wróżenie

28 i 29 listopada w odbyło się WIELKIE ANDRZEJKOWE WRÓŻENIE. Motywem przewodnim w tym roku były kolory i kwiaty. Uczennice i uczniowie klas III-VIII w kolorowych...

 
WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE

WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE

Kierownik świetlicy wraz z wychowawcami  świetlicy zapraszają uczniów i ich opiekunów na coroczne Warsztaty Bożonarodzeniowe, które odbędą się 12 grudnia...

 
 

5 maja 2015 roku w naszej szkole odbył się IV Regionalny Konkurs Czytelniczy pod hasłem „Literacka podróż do Toronto”. Uczniowie odpowiadali na pytania związane z treścią książki Dariusza Rekosza „Pocztówka z Toronto”. Nowością konkursu była dodatkowa kategoria – etap zespołowy! Drużyna składająca się z trzech osób rozwiązywała zadania przygotowane przez samego autora. Zwyciężyła grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Dąbrowie Górniczej. Tradycyjnie gościem honorowym był Pan Dariusz Rekosz, który podzielił się z uczestnikami swoimi literackimi pasjami i doświadczeniami jako pisarz.

Serdecznie gratulujemy najlepszym:

1 miejsce Aleksandra Grela SP-27 Sosnowiec

2 miejsce Olga Eksner SP-3 Dąbrowa Górnicza

3 miejsce Katarzyna Maniecka SP-21 Dąbrowa Górnicza