Dzień „zwariowanej fryzury”

 

Prawa Dziecka

Prawa Dziecka

Prawo ma służyć człowiekowi, jest naszą podstawą funkcjonowania w społeczeństwie i tarczą ochronną. Dzieci posiadają szczególne prawa. Dziecko nie potrafi...

 
Wielkie Andrzejkowe Wróżenie

Wielkie Andrzejkowe Wróżenie

28 i 29 listopada w odbyło się WIELKIE ANDRZEJKOWE WRÓŻENIE. Motywem przewodnim w tym roku były kolory i kwiaty. Uczennice i uczniowie klas III-VIII w kolorowych...

 
WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE

WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE

Kierownik świetlicy wraz z wychowawcami  świetlicy zapraszają uczniów i ich opiekunów na coroczne Warsztaty Bożonarodzeniowe, które odbędą się 12 grudnia...

 
 

Dzień 24 kwietnia Samorząd Uczniowski ogłosił dniem „zwariowanej fryzury”. Uczniowie popuścili wodze fantazji i nasza szkoła zmieniła się w prawdziwy spektakl fryzjerskiego kunsztu. Dziewczynki prezentowały przeróżne style. Mogliśmy oglądać różnego rodzaju koki, warkoczyki, upięcia oraz totalny misz maż. U chłopców natomiast królowały irokezy, które przybierały różne formy i kolory. Najwięcej najciekawszych stylizacji pojawiło się w klasach: ID, IE, IIA, IIB, IVA, IVB, VA oraz VB. Natomiast zdecydowanymi zwycięzcami odlotowych fryzur okazali się następujący uczniowie: wśród dziewcząt w klasach I-III – Nela Szyniec z kl. IC, Zuzanna Jagodzińska kl. IE, Karolina Jasion kl. ID, Zuzanna Maj kl. IB, Katarzyna Kocel kl. IIA, Karolina Król i Maja Ociepka kl. IIB, Zuzanna Kozub i Pola Litewska kl. IIc oraz Ola Kucińska kl. IIIC. Wśród chłopców zwycięzcami są: Kamil Tutak kl. IE i Dawid Maciejak kl. IIA. Na podium w klasach IV-VI znalazły się następujące uczennice: Klara Ziętek i Maja Świderska kl. IVA oraz Ola Latała i Paulina Rekosz kl. IVB. Wśród chłopców zwycięzcami są: Alan Bernat kl.IVA, Adrian Berdek kl.VA oraz Patryk Madej kl. VC. Wszystkim gratulujemy kreatywności i mamy nadzieję, że zaskoczycie nas swoją kreatywnością w kolejnych akcjach.