Dzień „zwariowanej fryzury”

 

Witajcie wakacje

Witajcie wakacje

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbyło się 19 czerwca w trzech grupach. Nauczyciele nie szczędzili trudu, by wszystko dopiąć na przysłowiowy guzik. Programy...

 
Komers 2019

Komers 2019

 Dnia 8 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbył się komers, który zorganizowali rodzice uczniów klas ósmych. Spotkanie rozpoczęła pani dyrektor,  życząc...

 

Wykaz szkół dla absolwentów szkół podstawowych w województwie śląskim

Informujemy uczniów kl. VIII szkół podstawowych, że wykaz szkół został zamieszczony na stronie http://bip.kuratorium.katowice.pl/index.php/ogloszenia-bip/ogloszenia-inne/wykaz-szkol-ponadgimnazjalnych-w-wojewodztwie-slaskim/ .

 
 

Dzień 24 kwietnia Samorząd Uczniowski ogłosił dniem „zwariowanej fryzury”. Uczniowie popuścili wodze fantazji i nasza szkoła zmieniła się w prawdziwy spektakl fryzjerskiego kunsztu. Dziewczynki prezentowały przeróżne style. Mogliśmy oglądać różnego rodzaju koki, warkoczyki, upięcia oraz totalny misz maż. U chłopców natomiast królowały irokezy, które przybierały różne formy i kolory. Najwięcej najciekawszych stylizacji pojawiło się w klasach: ID, IE, IIA, IIB, IVA, IVB, VA oraz VB. Natomiast zdecydowanymi zwycięzcami odlotowych fryzur okazali się następujący uczniowie: wśród dziewcząt w klasach I-III – Nela Szyniec z kl. IC, Zuzanna Jagodzińska kl. IE, Karolina Jasion kl. ID, Zuzanna Maj kl. IB, Katarzyna Kocel kl. IIA, Karolina Król i Maja Ociepka kl. IIB, Zuzanna Kozub i Pola Litewska kl. IIc oraz Ola Kucińska kl. IIIC. Wśród chłopców zwycięzcami są: Kamil Tutak kl. IE i Dawid Maciejak kl. IIA. Na podium w klasach IV-VI znalazły się następujące uczennice: Klara Ziętek i Maja Świderska kl. IVA oraz Ola Latała i Paulina Rekosz kl. IVB. Wśród chłopców zwycięzcami są: Alan Bernat kl.IVA, Adrian Berdek kl.VA oraz Patryk Madej kl. VC. Wszystkim gratulujemy kreatywności i mamy nadzieję, że zaskoczycie nas swoją kreatywnością w kolejnych akcjach.