Konkurs plastyczny „Choinki Jedynki”

 

Certyfikat Wielkiej Ligi Czytelników

Certyfikat Wielkiej Ligi Czytelników

Szkoła otrzymała Certyfikat Wielkiej Ligi Czytelników „Placówka Aktywnie Promująca Czytelnictwo”. Nauczyciele bibliotekarze serdecznie dziękują...

 

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych https://slaskie.edu.com.pl/kandydat/app/index.html

 

Wakacyjna piosenka

Piosenka wakacyjna dla dzieci i młodzieży zatytułowana „Pory roku”, śpiewa ją Amelka Lipka z klasy I B z koleżankami. Mama Amelii, wspólnie z...

 
 

W październiku 2014 r. świetlica szkolna brała udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Choinki Jedynki”, zorganizowanym przez Program I Polskiego Radia. Honorowy patronat nad akcją objęła Małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – Anna Komorowska. Prace wykonane przez dzieci ze świetlicy szkolnej przedstawiały „symbole świąt”- radość świąt Bożego Narodzenia. Pomimo tak wielu prac nie otrzymaliśmy wyróżnienia ale mamy nadzieję że zapoczątkują one  chęć udziału uczniów w kolejnych edycjach tego konkursu. Opiekę nad uczniami sprawowały panie: Barbara Sokalska i Sylwia Wesołowska -Komar.