Konkurs plastyczny „Choinki Jedynki”

 

Prawa Dziecka

Prawa Dziecka

Prawo ma służyć człowiekowi, jest naszą podstawą funkcjonowania w społeczeństwie i tarczą ochronną. Dzieci posiadają szczególne prawa. Dziecko nie potrafi...

 
Wielkie Andrzejkowe Wróżenie

Wielkie Andrzejkowe Wróżenie

28 i 29 listopada w odbyło się WIELKIE ANDRZEJKOWE WRÓŻENIE. Motywem przewodnim w tym roku były kolory i kwiaty. Uczennice i uczniowie klas III-VIII w kolorowych...

 
WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE

WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE

Kierownik świetlicy wraz z wychowawcami  świetlicy zapraszają uczniów i ich opiekunów na coroczne Warsztaty Bożonarodzeniowe, które odbędą się 12 grudnia...

 
 

W październiku 2014 r. świetlica szkolna brała udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Choinki Jedynki”, zorganizowanym przez Program I Polskiego Radia. Honorowy patronat nad akcją objęła Małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – Anna Komorowska. Prace wykonane przez dzieci ze świetlicy szkolnej przedstawiały „symbole świąt”- radość świąt Bożego Narodzenia. Pomimo tak wielu prac nie otrzymaliśmy wyróżnienia ale mamy nadzieję że zapoczątkują one  chęć udziału uczniów w kolejnych edycjach tego konkursu. Opiekę nad uczniami sprawowały panie: Barbara Sokalska i Sylwia Wesołowska -Komar.