„Szczęśliwy rowerek”

 

53. Górski Rajd Zagłębiaków

53. Górski Rajd Zagłębiaków

Zapraszamy do udziału w wycieczce w ramach 53. Górskiego Rajdu Zagłębiaków 2 października 2022 r. Cena: 40 zł Koszt wycieczki obejmuje: znaczek rajdowy, opiekę...

 
„Szczęśliwy rowerek”

„Szczęśliwy rowerek”

Dnia 22 września 2022r. odbył się w naszej szkole finał akcji „Szczęśliwy rowerek” – „Dzień bez samochodu” w ramach 21. edycji Europejskiego Tygodnia...

 
Międzynarodowy Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki obchodzony jest od 2008 roku, a inspiracją stała się książka „The Dot”, której autorem jest Peter Reynolds. Książeczka...

 
 

Dnia 22 września 2022r. odbył się w naszej szkole finał akcji „Szczęśliwy rowerek” – „Dzień bez samochodu” w ramach 21. edycji Europejskiego Tygodnia Mobilności. Wszystkim uczestnikom akcji serdecznie dziękujemy, a w szczególności uczniom klasy  5D, którzy pod kierunkiem Pana Artura Kaczmarczyka i przedstawicieli Dąbrowskiej Straży Miejskiej koordynowali i kierowali uczestników na rowerowe miejsca parkingowe.

 W akcję zaangażowali się mocno uczniowie naszej szkoły oraz rodzice najmłodszych  uczniów. W tym dniu uczestnicy otrzymywali od pani dyrektor szkoły Izabelli Tomanek i przedstawicieli Straży Miejskiej opaski odblaskowe oraz bileciki projektu Pani Bożeny Gali “Szczęśliwy rowerek”, które upoważniały ucznia do zwolnienia z odpowiedzi na lekcjach.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z akcji.

Organizator: Artur Kaczmarczyk