Pożegnanie klas ósmych

 

53. Górski Rajd Zagłębiaków

53. Górski Rajd Zagłębiaków

Zapraszamy do udziału w wycieczce w ramach 53. Górskiego Rajdu Zagłębiaków 2 października 2022 r. Cena: 40 zł Koszt wycieczki obejmuje: znaczek rajdowy, opiekę...

 
„Szczęśliwy rowerek”

„Szczęśliwy rowerek”

Dnia 22 września 2022r. odbył się w naszej szkole finał akcji „Szczęśliwy rowerek” – „Dzień bez samochodu” w ramach 21. edycji Europejskiego Tygodnia...

 
Międzynarodowy Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki obchodzony jest od 2008 roku, a inspiracją stała się książka „The Dot”, której autorem jest Peter Reynolds. Książeczka...

 
 

24 czerwca 2022 uczniowie klas ósmych zostali absolwentami Szkoły Podstawowej nr 12. Z tej okazji podziękowali wszystkim, dzięki którym osiem lat mogli uczyć się i rozwijać swoje pasje w miejscu im przyjaznym i bezpiecznym. Absolwentem roku został uczeń klasy 8b – Leon Lis. Wyróżniono uczniów szczególnie zasłużonych w zakresie nauki i sportu. Po zakończeniu wzruszającego spotkania odbyła się sesja zdjęciowa absolwentów i wszyscy udali się do klas, by odebrać świadectwa. Wszystkim naszym absolwentom życzymy samych dobrych chwil i powodzenia w nowych szkołach!