1 czerwca obudź w sobie dziecko

 

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Zakończenie roku szkolnego według harmonogramu: 8.30 – Ia, Ib, IIa, IIIa IIIc, IVa, IVd, Va, VIa, VIIb, VIIc, VIId – w swoich salach 9.30 – Ic, Id,...

 
Rekrutacja uzupełniająca do klas I publicznych szkół podstawowych na rok szkolny 2022/2023

Rekrutacja uzupełniająca do klas I publicznych szkół podstawowych na rok szkolny 2022/2023

Szanowni Rodzice, Drodzy Opiekunowie, Rekrutacja uzupełniająca do klas I publicznych szkół podstawowych rozpocznie się 20 czerwca 2022r. o godzinie 8.00, Rekrutacja...

 
Wizyta Przedszkolaków

Wizyta Przedszkolaków

Dnia 7 czerwca 2022 r. gościliśmy w naszej szkole wyjątkowych gości. Przyszły do nas dzieci z Przedszkola nr 14. Celem wizyty było poznanie szkoły, do której...

 
 
1 czerwca 2022 z okazji swojego święta uczniowie wzięli udział w akcji – “1 czerwca obudź w sobie dziecko”, zorganizowanym w ramach promocji czytelnictwa przez p. Galę, p. Rok-Strzałę i p.Błaut. Przygotowano bajkowe podchody, które wzbudziły ogromne emocje, nie tylko wśród maluchów:) Można było sprawdzić swoją wiedzę z zakresu znajomości bajek, baśni i legend, wierszy Jana Brzechwy i książki pt. “Magiczne Drzewo. Czerwone krzesło”. Uczniowie klas starszych wcielili się w postacie literackie, więc na korytarzach szkolnych można było porozmawiać z Małym Księciem, Kokoszem czy Czerwonym Kapturkiem (choć przemawiał raczej głosem wilka:). W świetlicy szkolnej najmłodsi rozwiązywali łamigłówki i wykonali przepiękny portret Sowy- Mądrej Głowy – a wszystko to przy wtórze baśni, które na głos czytała …. Ligia z “Quo vadis”:)